Facebook Google+ Twitter

Obrazy z kawą w tle - zaproszenie na wystawę

5 grudnia Motto Cafe w Warszawie zaprasza gości na spotkanie ze sztuką z kawą w tle. Tego dnia swoją twórczość zaprezentuje dwójka młodych artystów: Judyta Krawczyk - Domańska i Paweł Dąbrowski. Początek imprezy o godzinie 19.

5 grudnia w Motto Cafe (Ordynacka 10/12) odbędzie się wystawa prac malarskich dwójki warszawskich artystów. Tego dnia we wnętrzach kafejki spotkają się dwa artystyczne zapisy rzeczywistości. Będą domy, miasta, zwierzęta, ludzie, ulotne chwile i oczywiście anioły.

autor:Paweł Dąbrowski Judyta Krawczyk - Domańska jest studentką ASP w Warszawie. Ukończyła Państwowe Liceum Plastyczne we Wrocławiu. Swoje prace prezentowała między innymi w Pile i Warszawie. Jej prace cechuje dynamizm, ekspresja. Autorka inspiracji malarskich szuka w muzyce i literaturze XX wieku. Tematem jej prac są także ludzie i ich wzajemne relacje, uczucia. Oglądając te prace ma się wrażenie, że są niedokończone, tworzone szybkim pędzlem. Wynika to z fascynacji chwilą i chęcią zatrzymania jej na płótnie.

Paweł Dąbrowski jest absolwentem Katedry Sztuki na Politechnice Radomskiej. Ukończył także Studium Plastyczne "Collage" w Warszawie. W swoim dorobku artystycznym ma wystawy w galeriach Radomia i Warszawy. W Motto Cafe będzie prezentować swoje prace z ostatnich lat. Autor w swoich pracach sięga do sztuki ludowej, baśni i snów. Stąd w jego obrazach pojawiają się ciepłe przestrzenie otoczone przyjaznymi aniołami. W obrazach pojawiają się także senne pejzaże. Twórczość tego artysty przenosi nas w świat marzeń i bajek, które pamiętamy z dzieciństwa.

Z twórczością dwójki młodych artystów będzie się można zapoznać w Motto Cafe już 5 grudnia. Warto przyjść, by choć przez moment uciec od szarej rzeczywistości i zanurzyć się w ciepłych barwach, poczuć anielską moc tuż przed Świętami. A może kupić jakiś obraz lub po prostu miło spędzić wtorkowy wieczór z malarstwem z kawą w tle.

na podstawie informacji od współautora wystawy- Pawła Dąbrowskiego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wernisaż był niesamowitym przeżyciem chciałbym podziękować wszystkim znajomym i przyjaciołom za pomoc przy organizacji wernisażu, Agnieszce Zawistowskiej za ten artykuł.
Paweł Dąbrowski

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.