Facebook Google+ Twitter

Obrodziło piórami. Kolejne przywileje dla Reporterów!

Po niespełna trzech miesiącach istnienia gazety internetowej Wiadomosci24.pl przyznaliśmy niektórym autorom drugie pióra, czyli statuts Reportera. Kilku kolejnych autorów otrzymuje pierwsze pióro - Stażysta!

Doceniamy autorów przede wszystkim za nadsyłane informacje, ale także za aktywność, wysoki poziom nadsyłanych tekstów oraz komentarzy.
Status Reportera, oznacza też dodatkowe przywileje, a zatem jeszcze większy wpływ na zawartość gazety Wiadomości24.pl. Otrzymują go dziś: Oliwia Piotrowska, Anna Wittenberg, Adriana Mateusiak, Paulina Nowicka, Ewa Kowalska, Daniel Siwak i Andrzej Zaranek .

Oliwia - doceniamy jej chęć podejmowanie trudnych tematów, wysoki poziom publicystyki oraz nadsyłanych informacji.
Ania - tu nagradzamy inicjatywę, sprawność, reporterski nos, aktywność na polu informacyjnym.
Paulina - jej artykuł "Samowola w Wesołej, czyli właściciel kontra urząd" budzi emocje do dziś. Dopiero po niej temat podjęli dziennikarze "Rzeczpospolitej" i tygodnika "Polityka". Tak trzymać!
Adriana - szybko nadane relacje z zakończenia Tour de Pologne czy fotoreportaż o jeleniogórskim ZUS-ie to sól dziennikarskiej pracy.
Ewa - za wprawne oko, które potrafi wychwycić nieprawidłowości w Gdańsku; z jednej strony rozkopano ulice, by prowadzić prace archeologiczne, tymczasem zagraniczni turyści podziwiali... śmietniki.
Daniel - starannie relacjonował Festiwal Dialogu Czterech Kultur; warto podkreślić jego refleks i pomysłowość w podejmowaniu tematów.
Andrzej - dyskusja nad jego kandydaturą była niezwykle burzliwa. Status Reporter nie oddaje aktywności tego autora, ale doceniamy - w ten sposób - niezwykłą kulturę jego publicystycznych wypowiedzi, nagradzamy piękny język jakim się posługuje, doceniamy jego polemiki.

Dziś status Stażysty, czyli pierwsze pióro otrzymują:


Kamil Zganiacz - obecnie jeden z najaktywniejszych autorów w rubryce sportowej. Gratulacje za refleks!

Damian Klamka - relacjonuje wydarzenia sportowe w najbliższej okolicy, np. spotkania piłki nożnej V ligi.

Radosław Jastrzębski - kolejny autor chętnie relacjonujący wydarzenia sportowe.

Mirosław Naleziński - za próby reformowania języka polskiego oraz za szczegółowe informacje na temat błędów w akcji ratowniczej 11 września 2001 r.

Zbigniew Kowalewski - autor, który chętnie podejmuje zarówno tematy historyczne, jak i współczesne.

Marcin Mizera - jego artykuły publicystyczne budzą emocje, a wiedza o zjawiskach nadprzyrodzonych jest wprost niezwykła - jakkolwiek to zabrzmiało!

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Reporterzy (status - drugie pióro) już dziś otrzymują możliwość samodzielnego wybierania działu do jakiego nadsyłają teksty. Kolejne przywileje za kilka dni. Jakie? To niespodzianka jaką dla Was szykujemy!

Na koniec gorący apel do wszystkich! Autorzy uzupełnijcie profil o dane dostępne tylko dla redakcji. Ułatwi to nam przesyłanie Wam nagród rzeczowych, książek do recenzji... To się już opłaca i będzie opłacać coraz bardziej! :)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

nie tylko okolica... Foto ludziska, foto! Zdjęcia nakręcają wszystkie media!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

wow :)) bardzo dziękuję Redakcji i gratuluję pozostałym :))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeeeeee! Dziekuję serdecznie, gratuluje innym piórowiczom, zachęcam bezpiórowiczów do ciężkiej pracy, bo tu się to na prawdę nagradza!! Jejku, ale radocha:D

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.09.2006 14:59

O. Dziękuję i dopisuję się do gratulacji! Oby było nas niebawem jeszcze więcej!

Komentarz został ukrytyrozwiń

No pięknie! To teraz Andrzej, zamiast pisać swoje CUDOWNE felietony będzie latał z aparatem po Warszawie:) - zaczyna już dzisiaj:) Koniec świata !

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.09.2006 14:53

No prosze... Człowiek siedzi w pracy, przedziera sie przez tony e-mailów, na które trzeba odpisać.... Wchodzi na W24 a tu tekst "Obrodziło piórami. Kolejne przywileje dla Reporterów!" :-] Dziękuje redakcji za pióro bo się nawet go nie spodziwałem w to poniedziałkowe słoneczne popołudnie :-) Gratuluje Oliwii, Annie, Paulinie, Adriannie, Ewie i Andrzejowi podwójnego "opierzenia" ;-). Kamilowi, Radkowi, Damianowi, Zbyszkowi i Marcinowi gratuluje pierwszego pióra. Oby tak dalej... Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życze :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki wielkie :) Faktycznie t0mku, dwa pióra to bardziej jak rogi :) Gratuluję wszystkim rogaczom i jednorożcom :):) Pozdrawiam - Ewa :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

no to gratulacje dla wyróżnionych :) zwłaszcza dla Łodzi :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co za niespodzianka! Bardzo dziękuję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.