Facebook Google+ Twitter

Obrońca z RPA zagra na Łazienkowskiej

Oficjalna strona internetowa Legii Warszawa poinformowała, że obrońca Mario Booysen będzie wiosną reprezentował barwy klubu z Łazienkowskiej.

 / Fot. screenze strony Legia.comStoper rodem z Republiki Południowej Afryki trenował ze stołecznymi już od miesiąca, ale dopiero na zgrupowaniu w Hiszpanii zdołał przekonać do siebie trenera Jana Urbana. 19-latek przybył na testy z dwójką swoich kolegów, ale do uczestnictwa w obozie przygotowawczym w Alicante, został zaproszony tylko on.

- Mario jest bardzo ciekawym zawodnikiem. Pokazał na treningach i w czasie spotkań, że ma spory potencjał. Ponieważ z powodu kontuzji Dicksona mamy jedno wolne miejsce na stoperze, to w tym czasie chcemy jeszcze dokładniej przyjrzeć się temu młodemu środkowemu obrońcy – oznajmił na łamach portalu wiceprezes Legii, Mirosław Trzeciak.

Booysen jest środkowym obrońcą, obdarzonym niezłymi warunkami fizycznymi (191 cm/78 kg). Ostatnio grał dla Ajaxu Kapsztad, lidera rodzimej ligi, ale ma za sobą również występy w reprezentacjach młodzieżowych swego kraju.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.