Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13734 miejsce

Obrońcy krzyża pikietowali pałac w przeddzień wizyty Miedwiediewa

  • Adam Guz
  • Data dodania: 2010-12-06 02:21

Obrońcy krzyża zgromadzili się przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie, w przeddzień wizyty prezydenta Rosji.

1 z 10 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Zgromadzenie obrońców krzyża pod Pałacem prezydenckim. Fot. Adam Guz
Zgromadzenie obrońców krzyża pod Pałacem prezydenckim. Fot. Adam Guz

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Jaka piękna tragedia...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdjęcie 7 to totalna profanacja krzyża.
Jako katolik czuję urażony.
Jak można naklejać na krzyż zdjęcia ludzi, którzy zginęli w katastrofie lotniczej?!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.12.2010 13:12

@Stefan Jarzyna:

Bo reszta tych posłów to byli "masoni", których wybrało "żydostwo" (opinia spod krzyża, sierpień 2010; elektorat PiS).

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.12.2010 13:10

>W imię czego ci ludzie pikietują ?

W imię "woli narodu polskiego".

Głupi Jasiu,
czy uważasz, że ta śmieszna pikieta religijna zmieni wysokość ich rent i zasiłków?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stefan Jarzyna
  • Stefan Jarzyna
  • 06.12.2010 11:51

@Panie rzeczywiście Głupi Jasiu:
Nie trzeba było wybierać Wałęsy tylko dlatego, że naobiecywał 100 milionów dla każdego, nieważne czy pracował, czy leżał bykiem. Potem różne kwiatki powychodziły.

Ja natomiast mam pytanie. Czemu na ukazanym na jednym ze zdjęć krzyżu nie ma naklejonego ani jednego zdjęcia zmarłych posłów spoza Prawa i Sprawiedliwości?

Komentarz został ukrytyrozwiń
mraj
  • mraj
  • 06.12.2010 11:38

i dlatego bronią krzyża :) ....;...
czyli najzwyklejsi nieudacznicy i frustraci....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Głupi Jasio
  • Głupi Jasio
  • 06.12.2010 11:13

W imię czego ci ludzie pikietują ? - zapytała Najda. ONI pikietują aby "Ruscy" znowu nie odebrali nam wolności a ONI mogli żyć w praworządnym kraju bez rządów kolejnych mafii, które od 1989 rozkradają POLSKĘ. ONI nie załapali się nawet na okruchy z "okrągłego stołu". ONI mają po kilkaset zetów renty albo żyją z zasiłków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W imię czego ci ludzie pikietują ? Ciekawa fotorelacja. 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń
lp.4 vel Jan Kan
  • lp.4 vel Jan Kan
  • 06.12.2010 09:52

Idioci.

Komentarz został ukrytyrozwiń
WS
  • WS
  • 06.12.2010 07:33

no i ... ?? Chyba zabrakło ci rozwinięcia tej informacji.