Facebook Google+ Twitter

Obrońcy krzyża znów pod Pałacem Prezydenckim

Zebrani pod Pałacem Prezydenckim modlili się o wyjaśnienie przyczyn katastrofy smoleńskiej.

Około godz. 20.30 pod Pałacem Prezydenckim zgromadziło się kilkanaście osób. Przez godzinę czuwali przy specjalnie postawionym drewnianym krzyżu. Obrońcy krzyża śpiewali kolędy, pieśni patriotyczne, odmawiali koronkę do Miłosierdzia Bożego. Następnie odśpiewali apel jasnogórski.
- Panie, spraw, abyśmy poznali prawdziwe przyczyny katastrofy smoleńskiej - modliła się jedna z kobiet.

Atmosfera była spokojna. Porządku pilnowały patrole policji i straży miejskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

we
 • we
 • 07.01.2011 09:04

@ Stanisław Kan: jeszcze nie ma wyników śledztwa, być może to Pan będzie musiał zdanie zmienić.

Komentarz został ukrytyrozwiń
HUP
 • HUP
 • 06.01.2011 16:20

do czego sie modla bo krzyz jest w kosciele'czyzby z rozmodlenia zapomnieli? Moze tak nalezy tych chorych rencistow wyslac do roboty a nie pod jarkowy krzyz. J AREK NIE POWINIEN KROLA WYWOZIC NA WAWEL- MIALBY GDZIE SKLADAC CO MIESIAC WIENIEC. NIE ZNAM TEGO P O L S K I E G O ZWYCZAJU,ZE SIE CO MIESIAC WIENIEC SKLADA? W ROCZNICE TO KWIATY.HU

Komentarz został ukrytyrozwiń
aasdsadas
 • aasdsadas
 • 06.01.2011 15:56

Pani/e x, dlaczego Komorowski ma do nich wychodzić, skoro jego tam nawet nie ma? Wiesz, że Belweder, gdzie urzęduje i mieszka Komorowski, i Pałac Namiestnikowski, pod którym stoją "obrońcy", dzielą 3 kilometry?

Komentarz został ukrytyrozwiń
anonim
 • anonim
 • 06.01.2011 12:23

@ Wójcik: Znakiem tego, obłęd powraca i nie wszystkich jeszcze pozamykano w domach bez klamek.

To spostrzeżenie bardzo trafnie opisuje komentatorów - anty krzyżowców - z "Wiadomości 24". Obłęd u nich powraca na myśl o krzyżu i muszą sobie ulżyć jakąś wypowiedzią, cho c być może pomógł bym im - jako ostateczność - pobyt w domu bez klamek.

@ Degler. O. K.! Nie podnośmy czytelnictwa komentarzy do tego tekstu. Taki Wójcik jest już wystarczająco popularny. No, chyba że zjawi się tu J. Kowalczyk!

Komentarz został ukrytyrozwiń
L. Farjasz
 • L. Farjasz
 • 06.01.2011 12:00

Czyżbym przeoczył jakieś prasowe doniesienia dotyczące katastrofy w Smoleńsku, bo wpisy poprzedników sugerują jakoby sprawa została wyjaśniona? Chyba, że należą panowie do "środowiska" lepiej poinformowanych, a wtedy z chęcią poznałbym informacje, których w normalny sposób zdobyć nie można. Kiedyś pisałem, że przyczyny katastrofy nie są nieznane, co w jednej z wypowiedzi telewizyjnych powiedział nieopatrznie jeden z prokuratorów wojskowych, a mniej więcej brzmiało to tak; " My już wiemy, ale czy państwo kiedyś się dowiedzą, w to wątpię". O czym mówił ten prokurator? Czy o tym samym co panowie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i luzik jest w Warszawie : Zoo , Pałac Kultury , Centrum Nauki " Kopernik " mogą być też i zgromadzenia sekty a co to komu przeszkadza , taki lokalny folklor . Na nikim nie robi to już wrażenia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak to mówią: głupich nie sieją, sami wyrastają!

Komentarz został ukrytyrozwiń

I gitara :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Modlą się o poznanie przyczyny katastrofy, a przecież już doskonale ją znają, Dla "obrońców krzyża" to był zamach "Ruska i Tuska"Inne przyczyny dla nich nie wchodzą w grę. Nie zmienią zadnia bez względu na wynik śledztwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożmiński
 • Roman Kożmiński
 • 06.01.2011 06:50

I tak będzie , póki katastrofa nie zostanie wyjaśniona w sensowny sposób ,a winni muszą odpowiedzieć, za przygotowanie tego lotu !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.