Facebook Google+ Twitter

Obrońcy Pucharu Stanleya ciągle na krawędzi

Dzisiejsza przegrana balansujących na krawędzi Play off'ów Chicago Blackhawks, broniących tytułu Pucharu Stanleya 2010, może okazać się gwoździem do ich trumny.

tough fight / Fot. Bill Smith, www.nhl.comPomimo druzgocącej przewagi obrońców Pucharu Stanleya, Chicago Blackhawks w meczu z Tampa Bay Lightning, mecz zakończył się porażką Czarnych Jastrzębi. Wygrana Błyskawic dała im 99. punkt w klasyfikacji generalnej i umocniła drużynę na 5 miejscu w Konferencji Wschodniej.

Porażka spędzi sen z powiek zespołowi z Chicago, gdyż hokeiści znajdują się na ostatnim 8. miejscu w Konferencji Zachodniej,
które daje szanse na Playoffy. Przegrana jest tym cięższa do przełknięcia, ponieważ depczące po piętach Jastrzębi dziesiąte w klasyfikacji, Gwiazdy z Dallas i dziewiąte Płomienie z Calgary odniosły zwycięstwa i przybliżyły się do obrońców Pucharu odpowiednio na 3 i 1 punkt, podczas gdy do końca rozgrywek sportowcom z Chicago i Dallas zostały 4 mecze, a hokeiści z Calgary mają do rozegrania 2 spotkania. Szykuje się więc nerwowa końcówka w walce o awans do Playoff. Liczymy zatem na ostrą walkę kijem i wręcz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.