Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

117345 miejsce

Obrońcy Pucharu Stanleya ciągle na krawędzi

Dzisiejsza przegrana balansujących na krawędzi Play off'ów Chicago Blackhawks, broniących tytułu Pucharu Stanleya 2010, może okazać się gwoździem do ich trumny.

tough fight / Fot. Bill Smith, www.nhl.comPomimo druzgocącej przewagi obrońców Pucharu Stanleya, Chicago Blackhawks w meczu z Tampa Bay Lightning, mecz zakończył się porażką Czarnych Jastrzębi. Wygrana Błyskawic dała im 99. punkt w klasyfikacji generalnej i umocniła drużynę na 5 miejscu w Konferencji Wschodniej.

Porażka spędzi sen z powiek zespołowi z Chicago, gdyż hokeiści znajdują się na ostatnim 8. miejscu w Konferencji Zachodniej,
które daje szanse na Playoffy. Przegrana jest tym cięższa do przełknięcia, ponieważ depczące po piętach Jastrzębi dziesiąte w klasyfikacji, Gwiazdy z Dallas i dziewiąte Płomienie z Calgary odniosły zwycięstwa i przybliżyły się do obrońców Pucharu odpowiednio na 3 i 1 punkt, podczas gdy do końca rozgrywek sportowcom z Chicago i Dallas zostały 4 mecze, a hokeiści z Calgary mają do rozegrania 2 spotkania. Szykuje się więc nerwowa końcówka w walce o awans do Playoff. Liczymy zatem na ostrą walkę kijem i wręcz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.