Facebook Google+ Twitter

Obrońcy tytułu wkraczają do gry

Dziś swój pierwszy mecz na mundialu rozegrają aktualni mistrzowie świata Włosi, których pierwszym rywalem będzie reprezentacja Paragwaju. W pozostałych meczach zmierzą się ekipy Holandii i Danii oraz Japonii i Kamerunu.

Czwarty dzień Mistrzostw Świata zapowiada się niezwykle pasjonująco, bowiem swoje mecze rozpoczną dwie silne reprezentacje Włoch i Holandii. Nie należy również zapominać o drużynie Kamerunu, która będzie chciała włączyć się do walki z najlepszymi.

Jako pierwsze, swoje mecze rozpoczną reprezentacje Holandii i Danii. Tu faworytem są niewątpliwie Oranje, przez wielu upatrywani są nawet do zdobycia tytułu mistrzowskiego. W sparingach przed mundialem spisywali się bardzo dobrze i błyszczeli formą. Reprezentację Danii czeka więc ciężkie zadanie, ale zawodnicy na pewno będą starali się zrobić niespodziankę i urwać punkty Holendrom.

Kolejnym meczem będzie pojedynek Japonii i Kamerunu. Będzie to chyba najbardziej wyrównany mecz dzisiejszego dnia. Obie reprezentacje będą chciały jak najlepiej rozpocząć mundial i z kompletem punktów czekać na kolejne spotkania. Kamerun, mimo tego iż nie najlepiej spisywał się w sparingach jest ciężkim rywalem i potrafi się mobilizować na wielkie imprezy. Japonia z kolei potrafi zagrać fantastyczne mecze, lecz również może zagrać poniżej swoich możliwości.

Ostatnim meczem dnia dzisiejszego będzie spotkanie obrońców tytułu - Włochów z reprezentacją Paragwaju. Aktualni Mistrzowie Świata będą faworytami tego pojedynku, lecz nie mogą zlekceważyć solidnej kadry Paragwaju. Włosi są rzecz jasna kandydatami do wygrania całych mistrzostw, lecz należy pamiętać, że mają jedną z najstarszych reprezentacji i ciężko powiedzieć jak wytrzymają trudy całego turnieju.

Wszystkie trzy mecze dzisiejszego dnia zapowiadają się bardzo ciekawie i możemy spodziewać się dużych emocji i pięknych bramek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Do tego zdjęcia klubowych drużyn i materiał fenomenalny!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.