Facebook Google+ Twitter

Obrzydliwa reklama

Jest to rzecz o zawirusowywanych umysłach z nieśmiałą sugestią jak można by umysły odwirusować. Jest to apel przeciw kablowaniu, chamstwu i agresji, za budowaniem życzliwej ludziom kultury demokratycznej.

Obrzydliwa reklama
Kiedy w telewizorze pokazuje się ta obrzydliwa reklama, to natychmiast wyłączam stację albo telewizor. To jest reklama przedstawiająca spotkanie szefa firmy z pracownicą: on brutalnie i po chamsku odmawia jej podwyżki a nawet podziękowania i grozi zwolnieniem "w aktualnej sytuacji ekonomicznej", ona broni się podnosząc argument swojej wydajności. Ale gdy on tej obrony nie uznaje odwraca twarz do widza i ze złośliwym, agresywnym uśmiechem mówi: "poczekaj ja cię załatwię bo masz w firmie nielegalne oprogramowanie co ja zgłoszę do odpowiedniej władzy i ty też stracisz pracę".

To jest apel
Nie oglądajmy tej reklamy, która nawołuje do kablowania! Kiedy ta pani nie była zagrożona i urażona, to nie wypowiadała się o nielegalnym oprogramowaniu. W odwecie grozi zakablowaniem.

Tę reklamę puszcza się w społeczeństwo mające najniższy w Europie wskaźnik zaufania - między obywatelami i instytucjami. Najniższy wskaźnik tak zwanego KAPITAŁU SPOŁECZNEGO. Stoi za tym zapewne tak zwana "wyższa racja" obrony właścicieli oprogramowania przed kradzieżą ich praw autorskich. Popieram legalne oprogramowanie ale ostrzegam przed propagowaniem kablowania, chamstwa i agresji...

Czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.