Facebook Google+ Twitter

Obudził mnie głos

Obudził mnie głos. Spałem długo, ale ciągłe koszmary nie pozwalają mi wstać wypoczętym. Wieczne czarne scenariusze zatruwają moje myśli podczas nocnego wypoczynku, który przestał już dawno nim być. Tylko dlaczego?

Love / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:FldofDrmsRayAnnie051904.jpgDlatego, że zostałem sam. Rodzice zajmują się własnym życiem i rzadko kiedy pojawiają się w naszym domu. Mają SWOJE zajęcia i SWOJE sprawy. Zostałem sam. Mój brat już dawno rozpoczął swoje własne życie. W końcu dzieli nas trochę lat. Żona, dzieci, praca, dom - wszystko zaplanowane i poukładane. Nie wiem czy kiedykolwiek osiągnę to, co on już ma. Bo jestem sam. Zostali mi kumple, "trawka" i życie z dnia na dzień. Szukanie pieniędzy gdzie tylko się da, byleby mieć za co kupić colę, chleb, pasztet i fajki. Ja. Sam ja.

Obudził mnie głos. Znowu. Deja vu. Albo i nie, bo dzisiejszej nocy nie odwiedził mnie koszmar. Kobieta. Długie czarne włosy, niesamowicie duże i niebieskie oczy, czarujący uśmiech, ubrana tak, by zatuszować wszystkie mankamenty swojej figury, które zresztą dostrzegała tylko ona. Zwyczajna. Ale piękna. To ją dziś zobaczyłem w moich sennych wojażach. Mówiła coś, ale nie potrafiłem jej zrozumieć, ani słowa. Musiało to być jednak coś przyjemnego, bo po przebudzeniu, choć raz moja twarz wyglądała wypoczęta i malował się na niej rozmarzony uśmiech. Jak kobieta potrafi wpłynąć na mężczyznę. Nawet ta wyimaginowana.

Obudził mnie głos. A raczej dzwonek do drzwi. Poczta. List polecony. Od kogo? Sąd Rejonowy. Znowu mnie wzywają, ponieważ nie mam z czego płacić grzywny, którą i tak już rozłożono mi na raty. Kilka lat temu stałem się dilerem i ćpunem, przez to, że znaleźli w moim domu trochę amfetaminy i marihuany. Wszyscy ją mieli, a tylko ja wpadłem. Od czasów gimnazjum moje życie powinno nabierać rozpędu i sensu, a ja staczam się i nie potrafię podnieść. Bo jestem sam.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.