Facebook Google+ Twitter

Oby nie było za późno

Nie mówię żebyście byli szpiegami swoich dzieci, ale zwróćcie uwagę z kim Wasze dziecko utrzymuje kontakty w internecie. Jeżeli z koleżankami i kolegami ze szkoły i podwórka to wszystko w porządku, a jeżeli z obcymi to niedobrze.

Uważajcie na swoje pociechy.Nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie, to nie są moje zmyślone sytuacje. To są fakty o których była mowa w mediach, córka pana X umówiła się z "rówieśnikiem" na randkę, pan X postanowił pójść z córką i "rówieśnik" miał 52 lata, córka 12 co mogłoby się zdarzyć gdyby nie przezorny ojciec, to nie muszę pisać. Wiadomo że dziecka nie można wychowywać pod kloszem bo wpadnie w depresję albo anoreksję. Jest Nasza- Klasa, jest Facebook i wiele innych portali społecznościowych ale można zajrzeć w historię przeglądanych stron czy dziecka ktoś nie namawia do złego. Już nie będę zatruwał weekendu, ale uważajcie na dzieci.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: dzieci


Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Nie tylko w internecie czai się niebezpieczeństwo. Warto też pamiętać, że dziecko potrzebuje uwagi, jeśli mamy nadmiar obowiązków, nie widzimy tego, co się u niego dzieje.. jak się zmienia.. pod wpływem szkoły, rówieśników i internetu... Uważam, że trzeba kontrolować swoje pociechy, bez względu na stopień zaufania do nich.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo, obejrzałem i przeczytałem teraz ten link. Wcześniej nawet o nim nie słyszałem, najwięcej czasu spędzam w serwisach informacyjnych, a w przerwach oglądam tv. Nie każdy ma czas na przeglądanie linków i napisałem ten artykuł tylko po to żeby rodzicowi przeglądającemu pobieżnie wiadomości, tytuł wpadł w oko i niech zacznie od zjawki. Takich wiadomości nigdy nie jest za dużo.
Ewo, dzięki za uwagę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Internet to pułapka..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polecam mały poradnik - warto wiedzieć link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie... prawda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.