Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30646 miejsce

Ocena mozliwosci leczenia się Mocą Umysłu

Realna możliwość użycia tego co mamy w Prezencie od Stwórcy – dzieje się wszystko to, o co zwrócimy się do Stwórcy – ale musimy być z Nim w kontakcie - być usłyszanym.

Licencjonowany Shiatsu Terapeuta, Refleksolog, Naturopata, Reiki Master, Master Instruktor Metody NC/P / Fot. Tomasz StrejczykJestem licencjonowanym Refleksologiem, Shiatsu Terapeutą, Naturopatą, Reiki Master. W 2002 przekonałem się, że wszystkie w/w Terapie mogą tylko powstrzymać na jakiś czas rozwój choroby czy dolegliwości – przekonałem się o tej prawdzie sam na sobie, stosując te bardzo skuteczne terapie przy moich problemach jak np. domniemany artretyzm. Ale jak się okazało, było to dosłownie „zawracanie Wisły kijem”. Wtedy zetknąłem się z amerykańskim psychologiem D.D. Art Martinem na jesiennej „Life Expo” w Toronto w 2002, który napisał książkę „ Twoje ciało mówi do ciebie bólem – czy chcesz go wysłuchać ?” Przekonałem się, że jego metoda daje efekt używając tylko Mocy własnego Umysłu [nie mylić z mózgiem, który służy tylko do przeprocesowania zadań powstałych w Umyśle] przy pomocy specyficznych afirmacji i poznaniu za pomocą testu kinezjologicznego, co jest powodem / przyczyną dysfunkcji. Następnie przez usunięcie szkodliwego programu czy emocji z pamięci Umysłu, ból czy dolegliwość natychmiast ustaje, organizm wraca do prawidłowego procesu Homeostazy.

Ale trwało to tak długo dopóki znowu nie znalazłem się w środowisku osób – czy to rodziny, czy przyjaciół czy znajomych itd, którzy nie wiedząc o tym „obdarowywali „ mnie czyli pamięć Umysłu, nadmiarem swoich negatywnych emocji, odczuć, uwierzeń, opinii itd. Dzieje się tak z tego powodu, że wszyscy jesteśmy w tym samym Polu Informacji – Wibracji różnego rodzaju i jesteśmy wzajemnie połączeni energetycznie i spiritualnie. Dzieje się coś podobnego jak w przypadku cieczy w naczyniach połączonych – ciecz przepływa z pełnego naczynia do pustego. Każdy rodzaj programu czy emocji powodujący problem ciała ujawnia się w ściśle określonej części ciała – jest dokładna mapa ciała z opisanymi rodzajami programów czy emocji powodujących ból w tym miejscu. Jeżeli program czy emocja nie mieści się już w pamięci komórek danego miejsca, to nadmiar blokuje dopływ krwi, limfy, impulsów nerwowych – wytwarza się stan zapalny i pojawia się ból. Dlatego w przypadku poważnej dysfunkcji jak rak [nie jest to choroba ale działanie negatywnych programów i emocji] - jest istotna zmiana otoczenia – odseparowanie się od wszystkich negatywnych przyczyn powstania dysfunkcji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

xkhkuwaeccc
  • xkhkuwaeccc
  • 14.07.2011 21:34

DXKJlp <a href="http://ignsvhxvhtdx.com/">ignsvhxvhtdx</a>, [url=http://ajsnaqvyhbft.com/]ajsnaqvyhbft[/url], [link=http://srstayhvyjqd.com/]srstayhvyjqd[/link], http://zfuvdvtujnjb.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla Darwinistów czy Pragmatyków Materializmu nie pojmujących, że wszystkie problemy zdrowotne zaczynają się w Polu Spiritualno &#8211; Mentalnym człowieka polecam do przestudiowania wszystkie 12 odcinków Dana Wintera o Przeznaczeniu DNA. W skrócie - niestosowna Myśl ma wpływ na samopoczucie Ciała, a to powoduje wytwarzanie mniej czy więcej negatywnych emocji jak gniew, obawy, irytacja, stres, a to z kolei rujnuje Stan Błogości struktur DNA, co jest w 90 % przyczyną wszystkich rodzajów chorób.

YouTube - Dan Winter - The Purpose of DNA 1/12 [nowe napisy PL] &#8211; polecam do obejrzenia wszystkie 12 części.

Bardzo wyczerpująca wielostronna informacja o strukturach DNA i to wręcz rewelacyjna, oraz o zagrożeniach manipulacją wycinkowym materiałem genetycznym !
- części 9 &#8211; 12 &#8211; to są informacje niestrawne dla Darwinistów czy Pragmatyków Materializmu nie pojmujących konieczności jedności Spirit &#8211; Mind &#8211; Body, oraz nie pojmujących że BŁOGOŚĆ jest tym kluczem do zdrowia i sprawnego ciała, poprzez swój wpływ na struktury DNA.

http://www.youtube.com/watch?v=AG9fiO7e5bE&feature=more_related

http://www.goldenmean.info/

Przytaczam komentarz jednego z takich w/w blogierów tych stron prawpodobnie dotkniętego przez tzw. &#8222;Cognitive Dissonance&#8221;&#8211;
&#8222;Widzialem do konca i wiele rzeczy sie nie zgadza. Na stronach naukowych, forach genetyków i biologów nabijaja sie z niego. Prawdopodobnie jest to nastepny nawiedzony YouTubowiec na tym dziwnym Swiecie. Poza tym jestem ostrozny jak ktos egzaltuje swoje teorie, podnosi range az do swietosci, boskosci lub kosmicznosci. Definicje? naukowe nie potrzebuja takich ozdobników.&#8221;

Co do zarzutów samoreklamy i chęci wykorzystywania finansowo ewentualnych pacjentów, poprzez tzw. &#8222;naciąganie&#8221; ich na koszta nieefektywnej terapi, to oba zarzuty nie mają zasadności, ponieważ nie mieszkam w Polsce.
Natomiast kierowałem się altruizmem w podzieleniu się wiadomościami i wiedzą które zdobyłem przez lata praktyki Medycyny Niekonwencjonalnej i przekazałem do stosowania w artykule Afirmację Relaksacji i Serenity, która jest pierwszym krokiem do osiągnięcia Jedności &#8211; Spirit &#8211; Mind &#8211; Body i uzyskania natychmiastowej poprawy funkcjonowania organizmu. Ale to &#8222; Trzeba chcieć dokonać &#8222; a nie powątpiewać i negować.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Toż to kompletne bzdury jakby wprost ze średniowiecza, założenia aprioryczne podawane jako fakty, emocje zamiast argumentów, wewnętrzne sprzeczności, maksymalny subiektywizm, język bełkotliwy - udający hermetyczny, itd. Np. twierdzenie że umysł nie jest materialną funkcją mózgu jest dla każdego zdrowego psychicznie człowieka który ukończył szkołę średnią (i w niej uczył się biologii) totalnym zabobonem, np. powoływanie się na jakieś niezdefiniowane "energie", "moce niematerialnego Umysłu", "pamięć Umysłu istniejąca poza mózgiem", "Pole Informacji - Wibracji", "połączenia energetyczne i spirytualne", itp. to kompletny bełkot. Autor opublikował jeden tylko artykuł i to chwalący własną praktykę zawodową - od razu widać że chodzi tylko o kasę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Komtynuacja tematu dotyczącego Mocy Umysłu &#8211; cz 2 dla pana Grzegorza

Ponieważ na naszej Planecie jest ponad 6 mld ludzi, więc prawpodobnie tyle jest różniących się od siebie poglądów, zapatrywań, uwierzeń, opini itd. Jak obserwuję wypowiedzi wielu autorytetów w dziedzinie funkcjonowania i możliwości Umysłu, to duża część tych &#8222;autorytetów&#8221; uważa ciągle że mózg jest jest to samo co Umysł, co wskazuje, że nie zapoznają się z pismami medycznymi opisującymi liczne przypadki osób, które nie mają mózgu, tylko cienką warstwę kory mózgowej pływającej w płynie rdzeniowo-mózgowym i niczym nie odbiegali zdolnościami od innych ludzi.
Duży procent ludzi jest pod wpływem &#8216;Cognitive Dissonance&#8221; czyli psychologicznym fenomenem nie akceptowania i odrzucania wszystkich informacji i faktów, je&Ograve;eli nie sâ potwierdzone czy podane poprzez tzw. oficjalne &Agrave;rodki przekazu czy to rzâdowe czy korporacyjne. Jest to odczuwanie dyskomfortu psychicznego spowodowanego rozbie&Ograve;no&Agrave;ciâ pomi&ecirc;dzy wiedzâ czy wiarâ w co&Agrave; do danego momentu &Ograve;ycia a nowymi informacjami czy faktami. Prowadzi to do oporu i odrzucenia nowej wiedzy czy idei, zablokowania intuicji i niemo&Ograve;no&Agrave;ci prawid&ucirc;owej oceny nowych faktów i informacji tym wi&ecirc;cej im bardziej nowa wiedza czy nauka wyka&Ograve;e ma&ucirc;â warto&Agrave;ciowo&Agrave;&aring; czy skuteczno&Agrave;&aring; i zasadno&Agrave;&aring; stosowania czy akceptowania dotychczasowych prawd, wiedzy czy metod.
Tak wi&ecirc;c cz&ecirc;sto osoba której proponuj&ecirc; zastosowanie Terapii NC/P w przypadku przezi&ecirc;bienia, kaszlu, kataru, chrypki, grypy, bólu g&ucirc;owy - która w ciâgu kilku minut powoduje ustanie wszystkich objawów chorobowych, dzi&ecirc;kuje mi mówiâc, &Ograve;e ma swoje dobre wypróbowane sposoby na leczenie si&ecirc;. Woli cierpie&aring; kilka czy kilkana&Agrave;cie dni. Jest to typowy objaw syndromu &#8222;Cognitive dissonance&#8221;. Jest to odrzucenie mo&Ograve;liwo&Agrave;ci poznania i stosowania Mocy swojego Umys&ucirc;u, poniewa&Ograve; spowodowa&ucirc;oby to psychiczny i mentalny dyskomfort poprzez odrzucenie dotychczasowego pojmowania przyczyn powstania objawów chorobowych. Okaza&ucirc;oby si&ecirc; bardzo cz&ecirc;sto, &Ograve;e nie &#8222;zawia&ucirc;o&#8221; nas ale, że nastâpi&ucirc;a du&Ograve;a irytacja i rozkojarzenie Umys&ucirc;u, objawiajâca si&ecirc; kaszlem, chrypkâ, objawami grypowymi itd.
Ja osobiście nie mam zamiaru być przy stosowaniu swojej Metody NC/P , czymś w rodzaju &#8222;Guru&#8221;, czyli Duchowego Przewodnika &#8211; Wyroczni. Dlatego po zastosowaniu właściwego sposobu oddychania &#8211; np. 6 oddechów, oraz doprowadzenia do Całkowitego Spokoju, Balansu, Harmonii całego Ciała i Organizmu, Umysłu, Pamięci, Układu Nerwowego i Zmysłów Specjalną Afirmacją oraz do Jedności Ducha i Ciała, następuje nauka stosowania testu kinezjologicznego za pomocą kciuka i palca środkowego ręki, potrzebnego do uzyskiwania informacji na poziomie Świadomości o swoim organiźmie oraz o przyczynach dysfunkcji. Ważna jest przy tym nauka klaryfikacji takich informacji aby nie były mylące. Również jest ważne aby doprowadzić do równoznaczności wiedzy spiritualnej i Ego w Umyśle. Wtedy nikt nie podejrzewa mnie o coś niewłaściwego, mając możliwość samemu uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Poniżej podaję Afirmację, która może pomóc wielu osobom.


RELAKSACJA I SERENITY

ZWRACAM SI&Ecirc; DO CIEBIE OJCZE MOJEGO ISTNIENIA, Który Jesteś Źródłem Miłości, Dobra oraz Światła ( powtórz 7 razy ) aby&#339; CA&pound;&yen; SWOJ&yen; NAJWY&Iuml;SZ&yen; MOC&yen; ( powtórz 7 razy ), W MOIM NAJWY&macr;SZYM BENEFICIE ( powtórz 4 razy ) ZRELAKSOWA&ograve; CA&pound;KOWICIE ORAZ CA&pound;KOWICIE USPOKOI&ograve; 500 mln razy CA&ograve;Y MÓJ UMYS&pound;, CA&pound;E MOJE CIA&pound;O, CA&pound;Y MÓJ ORGANIZM, MÓZG, ZMYS&pound;Y, PAMI&Ecirc;&AElig;,, WSZYSTKIE MOJE KOMÓRKI, WSZYSTKIE ENERGIE MOJEGO CIA&pound;A, WSZYSTKIE ENERGIE MOJEGO ORGANIZMU, WSZYSTKICH MOICH CZ&pound;ONKÓW ZESPO&pound;U I KORPORACJI, WSZYSTKIE STRUNY G&ograve;OSOWE, CA&ograve;E GARD&ograve;O, GRDYK&Ecirc;, TCHAWIC&Ecirc;, P&ograve;UCA, OSKRZELA, OP&ograve;UCN&yen;, CA&ograve;E SERCE, OSIERDZIE, CENTRA ENERGETYCZNE, KANA&ograve;Y ENERGETYCZNE, CA&pound;Y UK&ograve;AD NERWOWY - SYMPATETYCZNY I PARASYMPATETYCZNY, RDZE&Ntilde; NERWOWY, PODWZGÓRZE, HYPOTHALAMUS, THALAMUS, BIA&pound;&yen; I SZAR&yen; SUBSTANCJ&Ecirc; MÓZGU, KR&ograve;GOS&ograve;UP, NERW KULSZOWY, KORZONKI NERWOWE, KO&Atilde;&AElig; KRZY&Iuml;OW&yen;, ... ( dodaj równie&Ograve; to gdzie jest problem )
DZI&Ecirc;KUJ&Ecirc; ZA TO I ROBI&Ecirc; TO TERAZ, NIECH SI&Ecirc; TAK STANIE ... ( 4 razy )

Wykona&aelig; 9 g&sup3;&ecirc;bokich oddechów .
Przywraca Compability of Mind Computer software

Uwaga: je&iquest;eli jest uporczywy ból g&sup3;owy, dreszcze, objawy przezi&ecirc;bienia, grypy,
kaszel, chrypka, cieknący nos, oznacza to, &iquest;e jest do&#339;&aelig; solidna irytacja Umys&sup3;u daj&sup1;ca w taki sposób zna&aelig; o sobie. Nale&iquest;y wtedy usi&sup1;&#339;&aelig; sobie wygodnie, nast&ecirc;pnie
jest dobrze dopilnowa&aelig; aby nikt nam nie rozprasza&sup3; uwagi i zaczynamy powtarza&aelig; t&sup1; wspania&sup3;&sup1; afirmacj&ecirc; a&iquest; do skutku, czyli do ust&sup1;pienia w/w objawów Mo&iquest;e to by&aelig; od dwóch a&iquest; do kilkunastu razy, zale&iquest;nie od stopnia irytacji Umys&sup3;u i zaistnia&sup3;ego stresu.

Przypowieść: &#8220; Pewnego razu Stwórca postanowił ofiarować Ludziom wspaniały Dar &#8211; Zrozumienie posiadania Wewnętrznej Mocy aby żyli w radości, zdrowiu i pomyślności, patrząc ze smutkiem, że są coraz bardziej zagubieni w rzeczywistości dnia codziennego i nie zdają sobie sprawy z posiadanej Mocy. Ale widząc, że ciągle są niegotowi do zaakceptowania i użycia jej, ponieważ wytworzyli swój własny system pojmowania Świata, był zakłopotany co ma z nią teraz zrobić. Wtedy orzeł zaoferował, że ukryje Dar na Księżycu &#8211; ale Stwórca podziękował, mówiąc, że pewnego dnia Ludzie dotrą na Księżyc i go odkryją. Z kolei delfin zaoferował, że ukryje go na dnie oceanu &#8211; ale Stwórca ponownie podziękował, mówiąc że Ludzie wkrótce i tam będą. Wtedy bardzo mądra i sędziwa Sowa, widząca spiritualnie rzeczy doradziła aby umieścił ten Dar we wnętrzu Ludzi, to go na pewno nie znajdą, dopóki nie będą gotowi aby zrozumieć i użyć posiadaną Moc. I Stwórca tak uczynił jak Sowa doradziła&#8221;.

Tomasz Strejczyk, Master Teacher and Instructor of NC/P

e-mail: tomasz1@acanac.net

Komentarz został ukrytyrozwiń

W cuda nie wierzę,tylko w to, że poprzez afirmacje,medytacje i tym podobne metody można się uspokoic, podnieść na duchu,co ułatwia i być może przyspiesza proces leczenia. Domniemane cuda poddaję w wątpliwość a ludzie,którzy trudnią się takimi technikami zazwyczaj potrafią sobie robić niezłą autoreklamę żerując na cierpieniu ludzi...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.03.2010 12:29

ODPOWIEDŹ UDZIELONA AUTOROWI ARTYKUŁU NA JEGO LIST OPUBLIKOWANY W KOMENTARZACH DO TEGO ARTYKUŁU:

Pokój Tobie!

Czy dla przekazania panu więcej informacji mogę używać języka angielskiego ?
TAK.

___
Dziękując pozdrawia Pana (możemy zwracać się do siebie per Ty?) Grzegorz dziękując za udzielone wyjaśnienia. Pana opis wszechświata i Boga pomoże Grzegorzowi opublikować jego opis, który tworzy w Internecie nazywając go Wiedzyzmem.W Wiedzyźmie Bóg jest przedmiotem dociekań i doświadczeń; Bóg jest Wszechświatem i posiada budowę komórkową. Innym sposbem opisywania przez Grzegorza tego co istnieje jest Eltaoo bedące światopoglądem religijnym, w którym Bóg jest podmiotem; to co Pan opisuje ułatwiło Grzegorzowi znalezienie właściwych słów do zrozumialszego tworzenia Eltaoo.
Wiedzyzm przyjmuje za pewnik, że każdy opis rzeczywistości jest prawdziwy; jest obrazem a więc jego podobieństwo do rzeczywistości zależy od jego twórcy w tym naukowca. Eltaoo, przyjmuje za pewnik, że każda religia jest właściwym sposobem postępowania w stosunku do Boga czego dowodem jest jej istnienie gdyż posiada on moc zniszczenia jej.

Radosnego życia w każdym miejscu i czasie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.03.2010 12:28

LIST NADESŁANY GRZEGORZOWI PRZEZ AUTORA ARTYKUŁU:

Dziękuję Panie Grzegorzu za zainteresowanie się moim artykułem.
Czy dla przekazania panu więcej informacji mogę używać języka angielskiego ?
To co zaprezentowałem w skrócie w artykule daje doskonałe rezultaty &#8211; jest to jakby rozszerzenie teori i metodyki wielu sławnych prezenterów ezoteryki jak np. Louis Hay, czy Silva i inni. Po otrzymaniu informacji odnośnie j. angielskiego prześlę panu więcej informacji. A teraz na początek w związku z pojawiającymi się teoriami na temat konstrukcji Wszechświata jako Hologramu jak np.
The Universe as a Hologram
by Michael Talbot
Does Objective Reality Exist, or is the Universe a Phantasm?
oraz
YouTube - The Divine Matrix: Gregg Braden Pt.1
http://www.youtube.com/watch?v=AjM9JhzlXR0&feature=related

przesyłam moje rozważania -

Rozważania na temat Struktury Wszechświata.

Prowadząc badania i dociekania na Bazie mojej Metody NC/P - jej osiągnięć na Polu Spiritualnym, Umysłowym, Energetycznym oraz Karmicznym, otrzymałem bardzo znaczący obraz Struktury Wszechświata.
Otóż Strukturę Wszechświata tworzy Podwójny Energetyczny MATRIX = Matryca, wzajemnie się przenikających.
Jeden Energetyczny MATRIX zawiera prawoskrętny spin wibracji - jest to MATRIX DOBRA.
Drugi Energetyczny MATRIX zawiera lewoskrętny spin wibracji - jest to MATRIX ZŁA.
Przenikanie się wzajemne Obu rodzajów MATRIX jest niezbędne do wytworzenia dynamiki, ruchu, akcji, tworzenia poprzez Dwubiegunowość.
Jest to Dwoistość Stwórcy, który zawiera w Sobie Oba Rodzaje MATRIX.
Wszechświat jest otoczony Murem Eterycznym oddzielający Go od Substancji Karmy będącej w Całkowitym Balansie, Spokoju oraz Harmonii, która nie ma Początku ani Końca oraz zawiera Całą Wiedzę Wszechświata.
Mur Eteryczny zawiera trzy Bramy Czasu &#8211; Bramę Przeszłości, Bramę Teraźniejszości oraz Bramę Przyszłości.
Słońce jest kumulacją Energii z prawoskrętnym spinem wibracji co wytwarza Światło oraz Ciepło.
Księżyc jest kumulacją Energii z lewoskrętnym spinem wibracji co powoduje Ciemność i Zimno.
Energetyczne spiny wibracji, tworzą kombinacje spiritualne, mentalne, emocjonalne, fizyczne albo Dobra, albo Zła.
Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem Spiritalnego potwierdzenia możliwości, że Wszechświat jest Hologramem.


Tomasz Strejczyk, Master Teacher and Instructor of NC/P Marzec 2010

e-mail - tomasz1@acanac.net

P.S. Umysł Klasyfikujący, klasyfikuje wszystkie dane, frekwencje, emocje, programy, wydarzenia, obrazy, symbole, uwierzenia itd. docierające do Całego Umysłu a następnie przesyła do Pamięci Dobra lub Pamięci Zła. Z kolei Pamięć Zła lokuje te różnorodne negatywności w pamięci komórek of My Body - czyli Całego Ciała oraz Całego Organizmu w różnych ich miejscach. Ponieważ jest zalew negatywnych danych, emocji itd. oraz pojemność pamięci komórkowej danego miejsca zaczyna być niewystarczająca, ich nadmiar zaczyna ujawniać się bólem, dyskomfortem, chorobą, rakiem itd. - nasze Ciało mówi do nas tymi objawami, że homeostaza organizmu jest poważnie zagrożona.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.03.2010 12:26

Marku czy Twoim zdaniem czyjąś wypowiedź można uznać za fałszywą jeśli ktoś nazwie ją brednią?

Czy prawdziwość wypowiedzi zależy od tego kto ją wypowiada?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Takie "leczenie" jest niezwykle pożyteczne - ciemnota, która wierzy w takie brednie, zamiast pójść do lekarza i obciążać NFZ od razu pyknie w kalendarz, dzięki czemu w przypadku starszych ciemnogrodziań zaoszczędzi ZUS, a ci młodsi nie przekażą swoich genów i wierzeń potomkom.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.03.2010 11:04

Umysł podobnie jak ciało materialne trzeba odżywiać więc jakimi informacjami się go karmi taki ma się umysł więc warto zapoznać się z lekarzami umysłu co niniejszym Grzeh uczynił i prosi o więcej:

Skoro Bóg słyszy i rozumie to i mówić zrozumiale umie więc co trzeba zrobić by go usłyszeć?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.