Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7334 miejsce

"Och Karol" - nowy film

"Och Karol" to nowa wersja filmu z 1985 r. Tytułowego Karola zagra Piotr Adamczyk.

Piotr Adamczyk / Fot. Sławek SkoniecznyReżyserem filmu "Och Karol" jest Piotr Wereśniak, scenariusz napisała Ilona Łepkowska. Przełożyli dawną komedię "Och Karol" na czasy współczesne. - Temat mimo, że film powstał ćwierć wieku temu, jest nadal aktualny - mówi Piotr Wereśniak. Producenci zainspirowali się oryginałem, chociaż nowa wersja różni się detalami, trochę humorem, no i przede wszystkim obsadą. Dużą rolę odegra nasz współczesny wynalazek, czyli telefon komórkowy.

Poznanie bohaterów...
Głównym bohaterem filmu jest Karol Górski (w tej roli Piotr Adamczyk), trzydziestoletni mężczyzna robiący karierę w firmie szkoleniowej. Karola poznajemy trzy miesiące przed ślubem. Jego wybranką jest zakochana w nim do szaleństwa - Maria (w tej roli Małgorzata Socha). Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Górski prowadzi bardzo udane i szczęśliwe życie. Ma wspomnianą już - narzeczoną, świetnie wiedzie mu się również w parcy, niczego mu nie brakuje. A jednak!

Jego największą zmorą jest ogromne powodzenie u kobiet. On sam ma dużą słabość do płci przeciwnej, nigdy jednak nie sprzeciwia się kobiecie. Z jednej strony ma uporządkowane życie u boku narzeczonej, a z drugiej spotyka się z innymi kobietami. Wśród nich zobaczymy: romantyczną Irenę (w tej roli Katarzyna Zielińska), roztrzepaną Paulinę (Marta Żmuda-Trzebiatowska), rozważną Wandę (Małgorzata Foremniak). Zobaczymy również Annę Samusionek, która po raz pierwszy na planie będzie uwodzić - oczywiście Karola Górskiego. Grzegorz Halama zagra męża Anny Samusionek.

Czym uwodzi Karol? - Wydaje mi się, że ma w sobie tak zwane "to coś" - mówi Piotr Adamczyk. - Nie chciałbym jednak zdradzać sposobu interpretacji zachowania mojej postaci. To na pewno nie typ Casanovy, kolekcjonującego kolejne kobiety.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.