Facebook Google+ Twitter

Ochronę BOR ma już kilkunastu polityków

Minister Jerzy Miler potwierdził, że ochronę BOR, po zabójstwie w Łodzi, ma już kilkunastu polityków. „To są różne nazwiska, nie tylko z listu, który sprawca miał przy sobie, ale również z jego poszukiwań miejsc, gdzie mógłby spróbować przemocy wobec polityków” - powiedział szef MSWiA.

 / Fot. PAPDo tej pory na ochronę BOR przystali między innymi Jacek Kurski (PiS) i Zbigniew Ziobro (PiS), który na niedzielnej konwencji wyborczej w Krakowie pojawił się już z ochroniarzami. Proponowano ją także prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu, ale ten odmówił, ponieważ dysponuje swoją ochroną.

Z ochrony BOR zrezygnował też Janusz Palikot. „Bo nie chcę żyć w kraju, w którym aby zajmować się politykę trzeba się chronić. I nie chcę legitymizować teatru” wyjaśnił na sobotnim spotkaniu z mieszkańcami Kielc.

Od czwartku ochronę ma Stefan Niesiołowski (PO). Przyznano mu ją, jak informuje Gazeta.pl, po tym, gdy na jednym z portali, pod tekstem zapowiadającym przyjazd polityków PO do Krosna Odrzańskiego pojawił się wpis internauty o nicku ~Gość~: „Jest okazja wszystkich się pozbyć".

Wpis został usunięty, a policja natychmiast powiadomiona. Sam marszałek Niesiołowski, który na konwencji w Krośnie Odrzańskim był już chroniony przez BOR, nie komentuje tego zdarzenia.

Na ochronę nadal nie zdecydował się Napieralski. Decyzję ma podjąć w poniedziałek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Józef Domański
  • Józef Domański
  • 25.10.2010 20:36

Planuje się morderstwo. Zabija się...i u nas dostanie prawo do odszkodowania...za przewlekłość procesu. To państwo jest tak chore...jak przyjaciel Drzewieckiego!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stasiok
  • Stasiok
  • 25.10.2010 18:17

Panie Ziobro niech "oni" nie wciskają Panu ochrony bo to jest pewne że załatwią Pana to jest szkoła wschodnia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
obywatelka
  • obywatelka
  • 25.10.2010 13:56

brak słów to żenada

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ja Obywatel
  • Ja Obywatel
  • 25.10.2010 08:26

To jest jakieś chore. Jak sama nazwa wskazuje BOR ma ochraniać rząd a nie poszczególnych polityków , którym się wydaje, że są narażeni na zamachy. Parlamentarzyści są przedstawicielami narodu i jako tacy są przez nich kochani i podziwiani. Przecież tacy politycy jak Kurski czy Ziobro są nosicielami miłości do bliźniego więc im nikt krzywdy nie zrobi. chyba tylko wariat. a przed takim żaden BOR nie uchroni. Co innego taki Miler czy Napieralski to komuchy, znienawidzeni przez społeczeństwo. A tak nawiasem mówiąc to jak obywatel czuje się zagrożony to za własne pieniądze najmuje "goryla" a nie ogląda się na pieniądze podatnika.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.