Facebook Google+ Twitter

Od 9 października ludziom wstęp wzbroniony

9 października na ekrany polskich kin wejdzie "Dystrykt 9" - nowozelandzka produkcja opowiadająca o trudnej koegzystencji ludzi i obcych. Producentem filmu jest sam Peter Jackson.

 / Fot. Plakat"Dystrykt 9" na ekrany amerykańskich kin wszedł 13 sierpnia i od razu zyskał przychylne opinie krytyków oraz samych widzów. Film opowiada historię świata. 28 lat temu na Ziemi pojawili się kosmici. Ziemianie spodziewali się wrogiego ataku oraz nieziemskiej technologii, którą przywiozą przybysze. Tymczasem obcy zostali zamknięci w prowizorycznej dzielnicy w południowej Afryce - tytułowym dystrykcie 9, gdzie traktowani są jak zwykli uchodźcy. Spółka MNU, chce zmusić obcych do wyprodukowania nieziemskiej broni. Niestety wszelkie próby zawodzą. W pewnym momencie napięcie między ludźmi a przybyszami z kosmosu osiąga punkt krytyczny...

Zapowiada się niebanalny film science-fiction, łączący w sobie różne motywy - co dokładnie widać w trailerze - wywiad, reportaż wideo (niczym Blair Witch Project) czy po prostu soczyste science-fiction naszpikowane monumentalnymi efektami specjalnymi.

Reżyseruje Neill Blomkamp, który wcześniej zajmował się efektami specjalnymi w takich serialach jak "Stargate SG-1" czy "Smallville". Dystrybutorem filmu w Polsce jest ITI Cinema, która wprowadzi "Dystrykt 9" do polskich kin 9 października.

Poniżej trailer:


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Moze wreszcie bedzie cos do obejrzenia ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.