Facebook Google+ Twitter

Od Bałtyku aż po Tatry, czyli Polacy na turystycznych targach IMEX

We Frankfurcie odbyły się doroczne międzynarodowe targi IMEX promujące usługi turystyczno-hotelarskie na wszystkich krańcach naszego globu. Jak co roku, wszystkie kraje przedstawiły wyjątkowo bogatą ofertę ich usług.

Na niemal każdym kroku można było spotkać tego rodzaju żywe maskotki / Fot. Rajmund CzokNic nie wskazywało tym razem, że w dobie panującego na świecie kryzysu gospodarczo-finansowego, branża cierpi na stagnację. Przeciwnie, ogromne tłumy codziennie zwiedzających zainteresowane były nie tylko samym wypoczynkiem w odległych i egzotycznych krajach, ale równocześnie turystycznymi wojażami na lądzie, w powietrzu i morzu.

Na każdym stoisku odbywały się zachęcaające rozmowy handlowe. / Fot. Rajmund CzokWśród tej międzynarodowej targowicy nie zabrakło też polskich instytucji turystyczno–hotelarskich, które na zbiorowym stoisku zachęcały do korzystania - od samych Tatr aż po morze bałtyckie – z wszechstronnych ofert rekreacyjnych.

Jednak największe stoisko zbiorowe miały tradycyjnie Niemcy, natomiast Land Hessen i Frankfurt promowały się odrębnie przemyślnie urządzonymi stoiskami.

W centrum prasowym oddano do dyspozycji dziennikarzy sprzęt komputerowy, w celu szybkiej komunikacji z mediami. / Fot. Rajmund CzokJedynym mankamentem, który dał się solidnie we znaki tłumom zwiedzających był brak klimatyzacji w przeogromnej hali. Przewalające się codziennie przez stoiska kilkunasto-tysięczne tłumy zmuszone były znosić uciążliwy ukrop. Tę uwagę należałoby zadedykować organizatorom przyszłorocznych targów IMEX.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ciekawa relacja z przyjemnościa obejrzałam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.