Facebook Google+ Twitter

Od chaosu, do inteligentnego zarządzania firmą

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-01-31 17:25

Konferencja, która odędzie się 5 lutego br. w Gdańskim Parku Naukowo- Technologicznym to cykl bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorców i właścicieli firm.

Wśród prelegentów pojawi się m.in. Joanna Staniszewska z Doradztwa Marketingowego You'll. Gościem specjalnym będzie natomiast Edi Pyrek – mentor, coach, doradca, wybitny dziennikarz i autor wielu publikacji.

Celem zbliżającej się wielkimi krokami konferencji jest zapoznanie uczestników z nowymi metodami zarządzania menadżerskiego oraz pokazanie nowych technologii wspierających zarządzanie informacją i wiedzą w firmie.

Spotkanie będzie okazją do wzięcia udziału w warsztatach, podczas których będzie można nabrać praktycznej wiedzy z: mentoringu, coachingu menadżerskiego, zarządzania strategicznego w oparciu o metodę judo w biznesie, z zasad prowadzenia e-komunikacji biznesowej, jak zarządzać poprzez cele, jak zarządzać działem sprzedaży oraz zobaczyć case study procesów zarządzania informacją w firmie.

Jedną z prelegentek będzie wspomniana Joanna Staniszewska- właścicielka Doradztwa Marketingowego You'll (www.youll.pl). Szczególnie polecamy jej wykład pod tytułem „Zarządzanie e- komunikacją w B2B” (zapisy na wykład: http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/gdansk/zarzadzanie-e-komunikacja-w-b2b-prowadzi-joanna-staniszewska-44759/)Dokładna data i miejsce wydarzenia:

5 luty 2014 r., godz. 9.00
Park Naukowo Technologiczny
ul. Trzy Lipy 3, budynek C

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisu na stronie: http://coachingkonferencja.evenea.pl/

Szczegółowy program konferencji oraz charakterystyka prelegentów są dostępne na stronie Parku Naukowo Technologicznego w Gdańsku:

http://gpnt.pl/pl/z-ycia-parku/aktualnosci-parku/1508-od-chaosu-do-inteligentnego-zarzdzania-firm.html


(Natalia Lis)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.