Facebook Google+ Twitter

Od dreamlinera odpadł kawałek kadłuba. W trakcie lotu

W ubiegłą sobotę, w trakcie lotu, od Boeinga 787 Dreamliner indyjskich linii lotniczych Air India odpadł fragment poszycia. Chociaż producent samolotu zapewnia, że nie było zagrożenia dla pasażerów, na razie nie wiadomo, dlaczego kawałek kadłuba oderwał się od maszyny.

Dreamliner w trakcie lotu / Fot. redlegsfan21Jak informuje TVN24.pl, od Dreamlinera oderwał się kawałek kadłuba o wymiarach 1,5 na 2,5 metra. Fragment znajdował się na spodzie maszyny, w miejscu połączenia kadłuba i prawego skrzydła. Na razie nie wiadomo, czym spowodowana była awaria i gdzie spadł kawałek samolotu.

Przedstawiciele Boeinga zapewniają, że odpadnięcie fragmentu kadłuba, nie stanowiło zagrożenia dla bezpieczeństwa pasażerów. Element ten był odpowiedzialny jedynie za zapewnienie maszynie odpowiedniego opływu powietrza.

Na pokładzie samolotu lecącego z Delhi do Bangalore znajdowało się 148 osób. Chociaż piloci nie zaobserwowali niczego niepokojącego, to po lądowaniu stwierdzono, że przez dziurę na dnie maszyny widać różne urządzenia i okablowanie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jaka Gospodarka, taki Samolot:
http://newtimes.pl/derywaty-czy-to-jeszcze-gospodarka-czy-juz-kasyno/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedy coś odpada od Statuy Wolności, to ją zamykają. Dla turystów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.