Facebook Google+ Twitter

Od dziś kandydatki do tytułu Miss Świata są w Gdyni

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2006-09-04 09:20

120 pięknych dziewcząt z całego świata dziś będzie spacerowało po Gdyni, a we wtorek posadzą drzewa przy Bulwarze Nadmorskim i odwiedzą chore dzieci.

fot. AKPAFinalistki Miss World w Hotelu Nadmorskim meldują się w poniedziałek o godz. 10. Po południu idą na spacer. We wtorek sadzą drzewka i wizytują wybraną przez organizatorów szkołę. W środę, czwartek i piątek mają zajęcia plenerowe, czyli będą kręcić swoje filmowe wizytówki, które podczas finału (30 września) obejrzymy w telewizji.

Plan "zabawy w ogrodnika" jest zapięty na ostatni guzik. Otóż najpierw panie o godzinie 16.30 wsiądą do limuzyn. Kawalkada aut wyruszy spod Hotelu Nadmorskiego (który dla dziewcząt będzie bazą na czas pobytu na Wybrzeżu) i przejedzie ulicami: Prusa, al. Piłsudskiego, Świętojańską, Skwerem Kościuszki, Borchardta na bulwar Nadmorski. Wysiądą, chwycą za łopaty (pomagać im mają miejscy ogrodnicy) i wkopią 120 drzewek. Tylko wówczas będzie można przyjrzeć się im z bliska. Ta część wizyty jest bowiem otwarta dla publiczności. Reszta programu będzie realizowana z dala od ludzkich (czytaj - męskich) spojrzeń. Zadbają o to firmy ochroniarskie. Policja, jak nieoficjalnie zapowiedziała, w bodyguardów bawić się nie będzie. Przypilnuje jedynie, by podczas przejazdu kawalkady ruch drogowy pozostał płynny.

Kandydatki do tytułu najpiękniejszej na świecie spotkają się z chorymi dziećmi, podopiecznymi fundacji "Trzeba marzyć". - Na pewno będzie mnóstwo śmiechu podczas nauki wymawiania nazwy naszej fundacji - mówi wolontariuszka Karina Wojtecka. Nasze dzieciaczki będą nauczycielami, a finalistki konkursu uczennicami.
6 września kandydatki do tytułu Miss World mają gościć w Malborku.

Mariusz Jabłoński Renata Moroz Małgorzata Grosicka

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.