Facebook Google+ Twitter

Od jutra Łazienki bardziej rodzinne

Familie posiadające Kartę Dużej Rodziny od 1 sierpnia będą mogły na preferencyjnych warunkach zwiedzać Muzeum Łazienki Królewskie.

 / Fot. Adrian GrycukPomysł Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, jakim jest Karta Dużej Rodziny, został przyjęty w czerwcu. Do tej pory nie doczekał się zbyt wielkiego zainteresowania, z uwagi może nie na ilość, ale jakość oferowanych zniżek. Przykładowo pięcioprocentowe zniżki na zakupy w sklepach Vistula mogą wprawić w konsternację.

Niektóre propozycje, zwłaszcza kulturalne, brzmią jednak rozsądnie. Jedną z nich jest inicjatywa warszawskiego Muzeum Łazienki Królewskie. Wystarczy, że rodzic kupi ulgowy bilet, a dzieci będą mogły zwiedzać Muzeum za symboliczną złotówkę.

Aby skorzystać z tych zniżek, tzn. ubiegać się o Kartę Dużej Rodziny, rodzic musi posiadać co najmniej trójkę dzieci do 18 roku życia lub do 25 w przypadku kontynuujących naukę. Więcej informacji na temat Karty Dużej Rodziny oraz lista partnerów na stronie: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/
Natomiast aktualności z Muzeum można znaleźć na: https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.KrolewskieTego autora również:
Slow Future. Coś więcej niż wystawa
Polska w kranie koszmarów. "Prześnione rewolucja" Andrzeja Ledera"
Nowa książka laureata Paszportu Polityki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.