Facebook Google+ Twitter

Od jutra rusza sprzedaż karnetów na mecze Śląska Wrocław

Od czwartku w kasie stadionu przy ul. Oporowskiej wszyscy chętni będą mogli zakupić karnety na mecze Śląska Wrocław. Do tej pory abonamenty przedłużane były jedynie posiadaczom karnetów z zeszłego sezonu.

Plakat promujący akcję "GRAJ W ZIELONE, WYGRAJ AUTO!" / Fot. slaskwroclaw.plPosiadacze karnetów z zeszłego sezonu jako pierwsi mogli przedłużać abonamenty na mecze ulubionej drużyny, od jutra każdy będzie mógł zakupić karnet. Dodatkowym bonusem dla "stałych klientów" są bardziej atrakcyjne ceny. Kibic który zdecyduje się przedłużyć karnet na rundę wiosenną zapłaci 110 zł (trybuna odkryta) lub 190 zł (trybuna kryta), 250 zł (sektor VIP) pozostali kibice zapłacą odpowiednio 120, 210 lub 270 zł. Karnety na sektor Super VIP kosztują 2000 zł.

Każdy kibic, który zdecyduje się na kupno karnetów oprócz zaoszczędzenia kilkudziesięciu złotych może liczyć na dodatkowe bonusy. Do każdego karnetu władze klubu dołączyły pamiątkową monetę z herbem Śląska Wrocław. Dodatkowo posiadacze abonamentów staną przed szansą wygrania samochodu Fiat Punto Evo ufundowanego przez Śląsk Wrocław i markę Piast.

Sprzedaż karnetów będzie trwała do pierwszego meczu Ekstraklasy rozgrywanego przy ul. Oporowskiej.

Kibice, którzy nie zdecydują się na zakup karnetu będą mogli zakupić bilety jednorazowe. Ceny wejściówek będą rozpoczynać się od 20 zł, ale tylko w przedsprzedaży. - Postanowiliśmy uzależnić cenę biletów od momentu, w którym się ten bilet kupi - mówił prezes Śląska Wrocław Piotr Waśniewski. Przedsprzedaż biletów będzie prowadzona do dnia poprzedzającego mecz. Cena biletów zakupionych wcześniej nie będzie zależała od wagi spotkania i wyniesie odpowiednio 20 zł (trybuna odkryta), 35 zł (trybuna kryta), 45 zł (sektor VIP). Bilety kupowane w dniu meczu będą droższe, a ich cena ma być uzależniona od wagi spotkania. W sezonie 2010/11 będą funkcjonować także bilety rodzinne w cenie 30/50 zł w przedsprzedaży, w dniu meczu wejściówki te będą droższe.

Pierwsza kolejka piłkarskiej Ekstraklasy rusza już w sierpniu. Wrocławianie rundę jesienną rozpoczną na własnym terenie od spotkania z Jagiellonią Białystok w niedzielę 8 sierpnia o godz. 17:00.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.