Facebook Google+ Twitter

Od jutra w internecie raport MAK w sprawie katastrofy smoleńkiej

Jak podaje portal Onet.pl jutro w sieci ma pojawić się raport MAK dotyczący katastrofy polskiego samolotu Tu-154 w Smoleńsku.

 / Fot. http://www.mak.ru/Raport ma przedstawić na konferencji prasowej zorganizowanej w agencji Interfax przewodnicząca Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego Tatiana Anodina. Konferencja odbędzie się jutro o godzinie 10 czasu polskiego.

Treść raportu ma zostać zamieszczona na oficjalnej stronie MAK w dwóch wersjach językowych - rosyjskiej i angielskiej. Wraz z raportem MAK mają zostać upublicznione także uwagi strony polskiej.

PAP powołuje się na źródła bliskie MAK

Rosjanie pokażą raport w sprawie Smoleńska

Kommiersant: Raport MAK i śledztwo w sprawie Smoleńska to skandal

Miedwiediew: Tusk, mówiąc o raporcie MAK, prawdopodobnie kierował się emocjami

Polska napisze własny raport na temat przyczyn katastrofy Tu-154

Uwagi strony polskiej opublikowane na stronie MAK

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Anatol
  • Anatol
  • 12.01.2011 14:42

A pan Makieła zastanowił się dlaczego tak się stało? Załoga chciała się zabić? Pomyśl człowieku co mówisz? Siedziałeś kiedyś za sterami samolotu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zejście poniżej 100 m to też pomówienie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

TEN ''RAPORT'' to stek pomówień. Miał być skupiny na sprawach technicznych. Tu mamy rozważania psychologiczne- czy nacisk był? skoro ktoś z załogi powiedział'' że będzie zły'' itd itd a już najważniejsze było że gen.Błasik miał śladowe promile alkoholu Winni są Polacy bo to nieudacznicy i tyle. Rosja ma wspaniałych kontrolerów sprzęt itd itd Czyli wszystko jest jak było.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lady P
  • Lady P
  • 12.01.2011 11:12

To co podano do tej pory przez rosyjski MAK jest obrazliwe i urągające każdej Polce i każdemu Polakowi. Rosjanie pokazują nam wszystko to co najgorsze może być w zakłamanej bolszewickiej propagandzie. Polski zwierzchnik sił powietrznych pijany, poloci idioci...Nie mogę ich " raportu czytać". To międzynarodowy skandal. Nie możemy nie odpowiedzieć wielkim głosem: Nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ma.ac
  • ma.ac
  • 11.01.2011 19:21

Polska jako panstwo satelickie Rosji, nawet nie ma prawa do wglądu przed opublikowaniem gorzej niż u innych państw satelickich. Rosja robi co chce a gdzie dbanie o wizerunek naszego kraju na przyszłość. I jak tu pokazać się na zachodzie europy u znajomych, jakaś paranoja,czyja wina to tam już ciul każdy wie swoje, ale żeby ktoś o mnie mówił co chciał w oficjalnej konferencji prasowej i wydawal opinie bez uprzedniej konsultacji w tak ważnej sprawie gdzie wszystko pójdzie w swiat. W jakim ja kraju żyje, każdy mądry człowiek wie że pierwszy jest kontskt najważniejszy, jak to miało miejsce w przypadku opinii ławrowa czyli wina była pilotów itak już zostało w swiecie. Ciekawe jakie dalej paranoje nas czekają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tja, jutro raport Anodiny, pojutrze nasze uwagi do raportu, za tydzień dni raport Millera, za trzy tygodnie aneks do raportu Anodiny, za 4 aneks do raportu Millera, za miesiąc aneks do aneksu raportu Anodiny...

Oj żeeeeenada będzie, ja wam to mówię! :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.