Facebook Google+ Twitter

Od klocków do książki

Na rynku ukazała się kolejna odsłona opowieści o świecie Bionicle. To druga książka Grega Farshteya wydana w Polsce i pierwsza napisana z myślą tylko o polskich czytelnikach.

Okładka książki / Fot. Radek WierzbickiŚwiat Bionicle ma swoich fanów nie tylko wśród młodzieży, ale także wśród starszych fanów gier, klocków i mitycznych światów spod znaku Lego. Poprzednia książka Grega zdobyła w Polsce rzesze sympatyków, wydany właśnie „Przewodnik Mata Nui po Bara Magna” ma szansę przebić popularnością poprzednie dzieło.

Przewodnik zawiera opis nowego, fascynującego świata. Niesamowite fakty, pasjonujące opowiadania oraz fantastyczne ilustracje czynią z niej, barwną lekturę, która przenosi w inne wymiary, w świat Bionicle. Przewodnik zawiera wybrane fragmenty historii z najnowszego filmu DVD „Bionicle - Narodziny Legendy”.

„Przewodnik Mata Nui po Bara Magna” zabiera czytelnika w podróż po krainach Bara Magna, przenosząc go od zdradliwych oceanów piasku po niegościnne Czarne Szczyty, przedstawiając jednocześnie niezwykłą historię obcego świata, w którym splatają się losy dzielnych Agori, bohaterskich Glatorian, okrutnych łowców kości i bezwzględnych Skrallów. Co ważne cała historia opowiadana jest przez Wielkiego Ducha - Mata Nui.

Greg Farshtey jest autorem ponad 25 powieści, wieloodcinkowego komiksu oraz przewodników
po świecie Bionicle. Przygodę pisarską rozpoczął jeszcze w college’u jako autor i redaktor tekstów, następnie pracował jako redaktor dla West End Games. Obecnie pracuje jako redaktor naczelny i autor tekstów w dwumiesięczniku „LEGO Magazine”. Jego najnowsza książka „Przewodnik Mata Nui po Bara Magna” ukazał się nakładem wydawnictwa Ameet. Wydawca dołącza do książki mapę świata Bionicle.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.