Facebook Google+ Twitter

Od Przedszkola do Woodstocku. Dzieciaki z Gdańska chcą wystąpić na Przystanku Woodstock z zespołem Lipali

Sześcio- i siedmiolatki mają szansę wystąpić na tegorocznym Przystanku Woodstock razem z zespołem Lipali. Marzenie dzieciaków spełni się jeżeli uzbierają pieniądze na dotarcie na imprezę. Zbiórka prowadzona jest w serwisie PolakPotrafi.pl.

 / Fot. PolakPotrafi.pl"Do przejechania mamy prawie 500 km. Będziemy musieli odbyć rano, w dniu występu próbę, a w późnych godzinach wieczornych być zwartym i gotowym do koncertu. Pojadą z nami nasi najbliżsi, więc szykuje nam się niemała wycieczka..." - czytamy w serwisie PolakPotrafi.pl. Na wyjazd potrzeba 4 tys. złotych.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 85 w Gdańsku wystąpiły już kilkakrotnie z zespołem Lipali. "Wystąpiliśmy we własnej aranżacji, przy muzycznym akompaniamencie nieco starszych kolegów oraz "pod batutą" naszej wychowawczyni, pani Agnieszki Polaczyk podczas 23-go finału WOŚP w jednym ze sztabów w Gdańsku z piosenką zespołu Lipali, pt. "Najgroźniejsze Zwierzę Świata", która od kilku lat jest hymnem Orkiestry" - czytamy na stronie projektu.

Co otrzymają osoby, które pomogą spełnić marzenie dzieci? Oprócz ich uśmiechu będą to laurki, zdjęcia z autografami Lipali, kubki, płyta zespołu, koszulki, pałeczka perkusisty grupy itp.

Projekt zostanie ufundowany jeśli do 19 lipca otrzyma co najmniej 4000 zł wsparcia.

Czytaj także: Taylor Swift zmusiła Apple do kapitulacji. Wokalistka przejechała walcem po koncernie w swym liście otwartym


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.