Facebook Google+ Twitter

Od słów do czynów, czyli media społecznościowe w służbie idei

O rosnącej sile mediów społecznościowych nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Dziś idziemy o krok dalej i próbujemy pokazać, że potrafimy przejść od słów do czynów i wspólnie zaangażować się wokół jednego, jakże szczytnego celu.

Aplikacja dla Filipa została stworzona z myślą o nadchodzącej konferencji Social Media Day. / Fot. http://apps.facebook.com/dlafilipa/?ref=bookmarksJak informowaliśmy we wczorajszym tekście, już w najbliższy czwartek w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego odbędzie się kolejna odsłona konferencji Social Media Day, podczas której porozmawiamy o tym, jak zaangażować ludzi wokół szczytnych idei. Wśród prelegentów znajdą się m.in. przedstawiciele Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, serwisu nk.pl, fundacji "Mimo Wszystko" oraz grupy Filemon & Baucis, odpowiedzialnej za internetową kampanię serduszkową Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcy

Tym razem nie chcemy poprzestawać wyłącznie na mówieniu o szlachetnych praktykach i idziemy o krok dalej, jednocząc się w pomocy Filipowi - choremu na autyzm synkowi jednego z wykładowców gospodarza konferencji. W tym celu przygotowaliśmy specjalną aplikację, dzięki której każdy z nas będzie mógł wesprzeć leczenie chłopca.

Aby dołączyć do akcji i pomóc Filipowi, wystarczy wysłać SMS o treści PLN.TNH5C na numer 7268 (koszt SMS 2zł plus VAT) i wpisać otrzymany w wiadomości zwrotnej kod w ramkę aplikacji na stronie http://apps.facebook.com/dlafilipa

Każdy, kto tego dokona, otrzyma odznakę Social Helpera, której nie można zdobyć w żaden inny sposób. Podsumowanie akcji odbędzie się podczas czwartkowej konferencji.

Więcej informacji na temat akcji oraz samej konferencji znajdą Państwo na stronie internetowej Social Media Day.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Właśnie! Kto może, niech pomoże! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wysłać sms-a: tak niewiele, a jednocześnie tak dużo!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.