Facebook Google+ Twitter

„Od spojrzenia do portretu”

Od poniedziałku 8 kwietnia w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Olsztynie rozpocznie się wernisaż wystawy pt.: „Od spojrzenia do portretu”.

Prace uczestników / Fot. WBPStart wystawy o 17, prace uczestników będzie można oglądać do końca kwietnia. Warsztaty fotograficzne przeprowadzone były w marcu w WBP i Studiu Fotograficznym eMKa
Czytelnia Książek, Stary Ratusz WBP; ul. Stare Miasto 33

„Od spojrzenia do portretu” to wystawa prac uczestników warsztatów fotograficznych zorganizowanych przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Olsztynie. Zajęcia prowadziła Magdalena Rogowska-Otremba, absolwentka Wydziału Sztuki UWM, właścicielka studia fotograficznego eMKa. Podczas warsztatów uczestnicy zapoznali się z prostymi i uniwersalnymi technikami dotyczącymi robienia zdjęć portretowych, podstawowymi zasadami dotyczącymi kadrowania, oświetlenia, głębi ostrości, odpowiedniego tła i kompozycji. Zajęcia praktyczne odbyły się w studiu eMKa. Uczestnicy mogli wykorzystać nowo zdobytą wiedzę w praktyce i pod czujnym okiem prowadzącej, pracując z zawodowymi modelkami, skomponować interesujące portrety.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.