Facebook Google+ Twitter

Od Wahadełka do Gwiazd

W dniach 14-16 czerwca w gdańskiej hali Olivia odbędą się Bałtyckie Spotkania i Targi poświęcone medycynie naturalnej.

Plakat imprezy / Fot. materiał organizatora„Od Wahadełka do Gwiazd” to cykliczna impreza poświęcona szeroko pojmowanej medycynie naturalnej.
Podczas imprezy można będzie odwiedzić stoiska handlowe, obejrzeć nowości oraz nabyć m.in. kultowy kolagen i kwas hialuronowy, rozliczne suplementy, zioła, jagody aqai, preparaty z zielonej glinki, preparaty z krzemu, zioła, przyprawy, krem z żyworódki, trudno dostępne minerały, kamienie, biżuterię i unikatowe książki. Wszystko w kontekście profilaktyki ochrony zdrowia i urody.

Odważni i ciekawi będą mieli okazję zrobić sobie zdjęcie aury, zbadać swój poziom energii i zdolności energetycznych, jak również skorzystać z różnych terapii i profesjonalnego masażu stóp. Do dyspozycji odwiedzających targi będą specjalistów medycyny naturalnej, którzy udzielą porad życiowych.

Części handlowej imprezy będą towarzyszyć wykłady. Już pierwszego dnia odbędzie się promocja książki Natalii Świtko „Niezwykłe produkty rosyjskiej przyrody - mumio i biszofit” oraz wykład Eugeniusza Lecieja o niebezpiecznej żywność i sposobach zabezpieczenia się przed nią.

Sobota to kolejnych osiem wykładów, m.in. o skuteczności bioterapii, niezwykłych produktach z Maroka, ćwiczeniach na kręgosłup, akupunkturze. Profesor Leszek Weres wygłosi wykład „Nowe Energie – Kosmos, Ziemia, Ludzkość i Ty”.

W ostatni dzień targów zaplanowano m.in. możliwość zgłębienia tajników zjawiska teleportacji oraz poznanie parapsychologii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.