Facebook Google+ Twitter

Od września ruszy program "Świat bliżej Śląska"

Już od września rusza cykliczny program Świat bliżej Śląska

Autorka programu Maria Urbańczyk / Fot. Krystyna Urbańczyk"Świat bliżej Śląska" to program cykliczny fundacji Instytut Dialogu i Pokoju na Świecie, autorstwa Marii Urbańczyk, przygotowany z myślą o społeczności śląskiej.

Program będzie realizowany z ambasadami z różnych krajów świata. Będzie to promocja danego państwa na terenie Śląska. Spotkania będą się odbywały raz w miesiącu w wybranym hotelu w centrum Katowic i jego okolicach. Weźmie w nim udział ok. 100 osób – prezydenci miast, politycy, przedstawiciele izb gospodarczo-handlowych, agencji turystycznych, fotoreporterzy i dziennikarze oraz 5 osób z różnych środowisk wyłonionych z konkursu pt. „Co wiesz o danym kraju”.

Planuje się ogłoszenie konkursu na łamach "Dziennika Zachodniego". Z wydarzenia będzie publikowany materiał prasowy, zaś w telewizji ukaże się program 20-minutowy z każdego z tych spotkań. Poszczególne ambasady deklarują środki na realizację tego przedsięwzięcia oraz przygotowują program artystyczny i kuchnię charakteryzującą dany kraj.


Maria Urbańczyk jest magistrem zarządzania Akademii Ekonomicznej w Katowicach o specjalizacji Biznes Międzynarodowy. Jest stypendystka programu Erasmus w Sevilli, w Hiszpanii. Biegle włada językiem angielskim, hiszpańskim, francuskim i trochę arabskim. Jest również modelką, fotomodelką i prezenterką. Pracowała w największej agencji promocji i reklamy w Limie, w Peru. To doświadczenie postanowiła wykorzystać realizując program jej autorstwa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.