Facebook Google+ Twitter

Od "Zakopianki" do "Zakopianki" korki

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-05-06 09:03

Najdłuższy weekend w Europie, czyli "majówka" kończy się dziś, ale korki na "Zakopiance" utworzyły się już dzień wcześniej.

Powoli kończy się najdłuższy weekend w Europie. W niemal całej Polsce sobotnie "powroty" przebiegały w miarę spokojnie i bez korków, ale jak zwykle nie zabrakło ich na znanej z tego "Zakopiance". Sznur samochodów zaczynał się już na drodze wyjazdowej z Zakopanego i ciągnął się aż do centrum handlowego "Zakopianka" na obrzeżach Krakowa.

Podróż ze stolicy Tatr do dawnej stolicy Polski trwała około 5 godzin. Samochody poruszały się żółwim tempem, a zdenerwowani kierowcy często doprowadzali do niebezpiecznych sytuacji, wymuszając ustąpienie na zwężeniach dróg. Liczne roboty drogowe nie ułatwiały jazdy. Warto zauważyć, iż nikt w tych warunkach nie zdołał przekroczyć dozwolonej prędkości, a mimo to na trasie stali policjanci z "suszarką". Dziś zapowiada się na podobny, o ile nie większy, ruch. Wyruszającym w ostatni dzień weekendu proponuję alternatywną trasę przez Mszanę Dolną.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.