Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16822 miejsce

Odbudowa Warszawy 1945-1980. Zostań urbanistą i zagraj w grę poświęconą odbudowie stolicy

"Odbudowa Warszawy 1945-1980" to gra planszowa poświęcona rekonstrukcji zabudowy stolicy w latach powojennych. Gracze wcielają się w urbanistów i architektów. Twórcy gry zbierają fundusze na jej wydanie w serwisie Wspieram.to.

 / Fot. By Paul Kowalow (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0) or GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html)], via Wikimedi"Odbudowa Warszawy 1945-1980” to wyjątkowa gra planszowa poświęcona tytułowej odbudowie Stolicy po zniszczeniach drugowojennych. Gracze wcielą się w urbanistów, architektów i inżynierów, których celem będzie odnowienie miasta i przywrócenie mu przedwojennego blasku" - czytamy na stronie projektu w serwisie Wspieram.to.

Twórcy gry chcą zebrać 20 tys. złotych na jej wydanie i produkcję aplikacji mobilnej, która pozwoli na oglądanie obiektów w 3D. Do tej pory zebrali ponad 9 tys., czyli blisko 50 proc. tej kwoty.

Gra będzie składać się m.in. z planszy, 60 kart projektów, 60 drewnianych budynków, kart urbanistycznych, znaczników mostów, drewnianych inżynierów, kart pomocy itp.

Rozgrywkę toczyć możemy na dwa sposoby: w trybie rodzinnym i zaawansowanym. Ten drugi oferuje rozrywkę dla bardziej zaawansowanych graczy.

Czytaj także: Deus Ex: Mankind Divided. Zobacz imponujący zwiastun gry (wideo)


Naszym celem będzie, jak wskazuje tytuł gry, odbudowa Warszawy. Będziemy tworzyć projekty nowych budynków, rozbudowywać infrastrukturę i zbierać punkty, które zdecydują o zwycięstwie lub porażce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.