Facebook Google+ Twitter

Oddaj głos w sondzie wyborczej serwisu Wiadomości24.pl

Ruszamy z sondą wyborczą. Głosy można oddawać do niedzieli 23 maja. Głosować można na jednego spośród 10 kandydatów na prezydenta.

Wybory prezydenckie / Fot. Wikimedia CommonsPomysł na głosowanie zorganizowane dla użytkowników serwisu Wiadomości24, pojawił się kilka miesięcy temu. Zastanawialiśmy się długo, w jaki sposób tę ideę zrealizować. Pojawiały się różne pomysły, jednak ograniczenia techniczne, jak i specyfika globalnej sieci, uniemożliwiły przeprowadzenie prawyborów, które byłyby w 100 procentach miarodajne.

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie klasycznej sondy internetowej, w której uczestnicy mogą wybrać jednego, spośród 10 kandydatów. Głosowanie ujęliśmy w ramy czasowe, by po jego zakończeniu przedstawić wyniki.

Zachęcamy wszystkich czytelników i autorów naszego serwisu do oddawania głosów. Sonda jest oczywiście anonimowa.

Z powodów technicznych, kilka minut po opublikowaniu artykułu, musieliśmy jeszcze raz dodać do niego sondę. Wszystkich, którzy oddali głos, bardzo więc prosimy, by uczynili to ponownie - poprzedni wynik został anulowany.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (63):

Sortuj komentarze:

"Melduję, że zagłosowałam na Jarosława Kaczyńskiego. I tak patrzę na wyniki, i hmm mam nadzieję, że już nikt nie napisze, że WSZYSCY Polacy boją się powrotu IV RP." No, to akurat nie masz się czym chwalić. Ponadto pamiętaj, że tylko głupcy się nie boją, a cmentarze pełne są bohaterów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

PS. Patrząc na ankietę - jak to się stało, że JKM nigdy jeszcze nie wygrał wyborów? :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przypomnę może tylko, że wcześniejsze głosowanie na PiS ostatecznie stało się równoważne oddaniem głosu na LPR i Samoobronę, (z którymi PiS wszedł w koalicje)...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Melduję, że zagłosowałam na Jarosława Kaczyńskiego. I tak patrzę na wyniki, i hmm mam nadzieję, że już nikt nie napisze, że WSZYSCY Polacy boją się powrotu IV RP.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja też polecam nam Polakom robić swoje a komentarzami zagranicznej prasy nie przejmować się za bardzo a często i je te komentarze zlewać wiadomo czym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Danuta Muszyńska , może pora teraz napisać o systemie wyborczym? System demokratyczny to nie tylko możliwość głosowania. Czy usankcjonowane prawnie partyjniactwo i partyjniacki system wyborczy ma wiele wspólnego z klasycznym pojęciem demokracji.
Pani Joanno, może zacznijmy się przejmować sobą a nie wyimaginowanymi w większym lub mniejszym stopniu zgranicznymi komentarzami podrzucanymi przez "niezależne" media.
Panie Emilu, pozostanę przy imieniu, gdyż mogę popełnić błąd przy nazwisku, rozumiem, że tylko dla Pana Al stanowi swoisty wzorzec, niektórzy nasi wybrańcy też się zwracają w tym kierunku ;)
Anna Koralun - nie wiem czy wnioski są odpowiednie do faktów; być może ludzie dokonują wyboru mniejszego zła?
Wielu jest w TV kandydatów, ale jednego nie ma zupełnie. Czyżby czarny koń?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oddałem głos, w sondzie, na Jarosława Kaczyńskiego. Jakoś mu z oczu dobrze patrzy i nie śmieje się co chwila jak głupi do sera /B. K./. Nie śmieję się i ja, kiedy widzę do jakiego upadku państwa i gospodarki doprowadziły rządy pod egidą PO.
Ostatnio odcięli mi prąd, bom rachunku nie zapłacił. Nie zapłaciłem, bo mi za robotę nie zapłacili. Podałem ich do sądu ale sąd powolnie działa, czyli państwo mamy do d..., a ja nie mam prądu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bogu dzięki, że społeczeństwo ma inne, zdrowe poglądy i dokonuje racjonalnych wyborów, Adamie ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Głosuję na J. Kaczyńskiego bo się nie Boję. Tylko On będzie uważnie patrzył na ręce P.O w polityce zagranicznej . W gospodarce niestety nić nie zmieni bezrobocie rośni na Zielonej Wyspie!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kurde ale wyniki u nas. JKM prowadzi ale na szczęście w prawdziwych wyborach nie ma szans. Drugi u nas Kaczyński a potem Bronisław Komorowski i Kornel Morawiecki.

PS Pan Piotr Wierzbicki ma rację co do niemieckiego państwa i polskich organizacji no i uznania Polaków za mniejszość narodową.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.