Facebook Google+ Twitter

Odkryj pełnię kobiecości z Akademią Kobiet Sukcesu!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-05-11 20:22

Już 15 maja Akademia Kobiet Sukcesu zaprasza na pierwszą z cyklu wyjątkowych konferencji dla kobiet "Świat w kolorach kobiecości" dotyczącą udanych relacji damsko-męskich.

Konferencja odbywa się w Warszawie, w Centrum Łowicka. Wśród gości wielu ekspertów, psychologów i autorów książek - m.in. Benedykt Peczko, Barbara Popławska, prof. Eugenia Mandal, seksuolog Bogdan Stelmach. Udział bezpłatny!

Po konferencji - niezwykłe spotkanie networkingowe pt. "Odkryj wewnętrzną moc, czyli Tao, Shiatsu i Tantra Joga jako przykłady azjatyckiego podejścia do zdrowia i seksualności". Szczegółowe informacje i zapisy na stronie www.kobietyisukces.pl

Partnerzy: Karmi, Gymnasion, Centrum Łowicka, Kino Atlantic, iCoffee, Klinika Holistyczna
Patroni medialni: Radio Kolor, Życie Warszawy, Glossy Media.

Akademia Kobiet Sukcesu to społeczność kobiet aktywnych, przedsiębiorczych, chcących rozwijać siebie oraz swoje pasje i umiejętności, kobiet młodych duchem i pełnych radości życia. Akademia organizuje liczne konferencje, warsztaty rozwojowe, szkolenia, spotkania i wyjazdy integracyjne, a także prowadzi portal internetowy, będący platformą wymiany kontaktów i doświadczeń między kobietami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.