Facebook Google+ Twitter

Odkryj Powiśle na nowo

Wstęp bezpłatny, świetna zabawa i wspaniali ludzie!

"Fryzjer Wojtek" / Fot. Julia Szlefarska"Centrum Nauki Kopernika" / Fot. Julia Szlefarska"Warzywniak i świeże ryby u Karolci" / Fot. Julia Szlefarska"BUW" / Fot. Julia Szlefarska"Powiślenia" to festiwal organizowany od 5 lat, jak sama nazwa wskazuje na warszawskim Powiślu.
Wczoraj (14.09.2013 r.) odbyła się jego kolejna edycja. Celem akcji jest integracja sąsiadów, ale także koncerty, wystawy, warsztaty, pokazy naukowe, wspólne biesiadowanie a także pikniki. Wszystko jest za darmo.
Tego dnia można zwiedzić "Bibliotekę Uniwersytecką", która oferuje jeden z trzech największych księgozbiorów naukowych i uczelnianych w Polsce. Warto również podejść pod "Centrum Nauki Kopernika", gdzie budowanie fulerenu, tworzenie tęczy i puszczanie baniek mydlanych okazuje się być świetną zabawą nie tylko dla dzieci. "Fryzjer Wojtek" to idealne miejsce dla osób chcących nie tylko obciąć włosy. Pan Wojciech Fiodrowski w ciekawy sposób opowiada historię Powiśla i jego mieszkańców przy kawie, serniku.
Te oraz wiele innych atrakcji pozwalają jeszcze lepiej poznać Powiśle, a rodzinna atmosfera i ciepli ludzie są powodem, by wrócić tu nieraz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.