Facebook Google+ Twitter

Odkurzacz centralny sposobem na unieknięcie alergenów w domu.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-11-21 12:24

Posiadanie Odkurzacza Centralnego gwarantuje czyste powietrze w domu. Do  niedawna uchodziły za przejaw luksusu.  Od kilku lat luksus ten jest dostępny niemal dla każdego.


   Odkurzacz centralny to przede wszystkim gwarancja czystego powietrza w domu. Przy pracy centralnego odkurzacza kurz jest zasysany do jednostki ssącej  umiejscowionej w garażu albo piwnicy tam poddany filtrowaniu a następnie jako już oczyszczone powietrze jest wydmuchiwane na zewnątrz budynku.

W tradycyjnych  odkurzaczach powietrze jest wydmuchiwane do wnętrza domu przez co rozprzestrzenia roztocza i wywołuje alergie u domowników.

Każdy kto ma dzieci wie jak trudno utrzymać czystość w domu a w dodatku uniknąć przy sprzątaniu rozprzestrzeniania się kurzu.
Przy posiadaniu odkurzacza centralnego dbanie o porządek jest o wiele łatwiejsze, a przy tym mamy pewność, że nasze dzieci nie wdychają zanieczyszczonego powietrza.

Firma www.ekoodkurzacze.pl instaluje najwyższej klasy odkurzacze centralne, które posiadają bardzo wiele zalet, a najważniejsze z nich to zdrowie, wygoda i cisza podczas użytkowania.
Odkurzanie staje się przyjemnością kiedy nie musimy dźwigać i ciągnąć za sobą odkurzacza, a jedynie co potrzeba to podpiąć lekki wąż do gniazda ssącego, które jest umieszczone w ścianie.

 Zbiornik na kurz trzeba oczyścić raz na 3 miesiące wysypując kurz ze zbiornika. Niezależnie od stanu zapełnienia zbiornika odkurzacz działa na takim samym poziomie mocy.

Decydując się na firmę www.ekoodkurzacze.pl za usługę instalacji odkurzacza centralnego w wersji podstawowej zapłacimy tylko kilkaset złotych. Wykwalifikowani instalatorzy wykonają instalację profesjonalnie i terminowo a cały system będzie zawsze pod ich kontrolą.

Instalację systemu odkurzacza centralnego należy wykonać w stanie surowym zamkniętym budynku przed wylaniem posadzek.
Drugim etapem jest wybór jednostki centralnej systemu odpowiedniej dla naszego mieszkania, domu czy biura. W ofercie firma posiada także odkurzacze centralne do większych powierzchni takich jak duże budynki biurowe i hotele.

Jeśli zależy nam na zdrowiu i wygodzie naszej rodziny warto zainwestować w  odkurzacz centralny. Dzięki nim przekonamy się jak przyjemne jest sprzątanie nie będąc narażonym na alergie wywołane przez kurz i roztocze.

www.ekoodkurzacze.pl
(Mira Wolińska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.