Facebook Google+ Twitter

Odlotowy "Odlot"

Film "Odlot" z pewnością spodoba się zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Wspaniałe animacje wytwórni Pixar niewątpliwie ucieszą oko osoby w każdym wieku, a dubbing został dopieszczony do granic możliwości.

 / Fot. Plakat filmuGłównym bohaterem filmu jest staruszek, który całe swoje życie spędził z ukochaną kobietą poznaną już w dzieciństwie. Ela - bo tak ma na imię jego wybranka, od najmłodszych lat trzyma w szafie album ze zdjęciem pewnego kanionu w Ameryce Południowej. Tam planuje odbyć podróż wspólnie ze swoim mężem. Para oszczędza na zrealizowanie tego kosztownego marzenia, jednak ciągle pojawiają się bardziej palące i potrzebne wydatki pochłaniające całkowicie zasoby domowego budżetu.

W pewnym momencie ukochana Ela umiera i staruszek zostaje zupełnie sam w ich wspólnym domu. Sam z poczuciem winy, że nie zdążyli razem zrealizować największego marzenia Eli. Kiedy jednak opieka społeczna decyduje się zabrać go do domu spokojnej starości, w emeryta wstępuje zew młodości i szczeniackiej pasji do wyruszenia na spotkanie przygody. Decyduje się on na podróż nad wspomniany kanion w Ameryce Południowej, w sposób iście nieszablonowy. Doczepia do swojego domku ogromną ilość nadmuchanych balonów, które unoszą jego niekonwencjonalny środek transportu w przestworza. Po drodze bohater, podczas rozmaitych nieporozumień i przeżyć, kompletuje nietuzinkową załogę, która będzie mu towarzyszyć na szlaku realizowanego marzenia.

Piękna, niezwykle poruszająca historia, którą pokochają dzieci, a łezkę uronią także ich rodzice. Doskonała muzyka. Cudowne animacje, które powstawały miesiącami. Świetnie rozwinięte charakterologicznie postaci, także te drugoplanowe. Opowieść o pragnieniach,
które los zmienia w nieoczekiwany sposób, o miłości, dla której warto wiele poświęcić. Przede wszystkim to jednak przejmująca historia o realizowaniu swoich marzeń. Bez nich przecież życie nie smakowałoby tak cudownie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.