Facebook Google+ Twitter

"Odmienny stan - odmienne traktowanie" - Falvit sprzyja mamom

Powstała nowatorska strona internetowa, łącząca cechy portalu społecznościowego, poradnika oraz zawierająca nutkę reklamy. To coś nowego w naszym rodzimym internecie. Warto zajrzeć.

Strona internetowa Falvit Mama / Fot. Kamil StępniakPrzyznam się szczerze, że uległem pewnemu zabiegowi marketingowemu. W tym przypadku była to reklama na Wiadomości24.pl. Zobaczyłem boks reklamowy o dosyć ciekawej konwencji. Właściwie trudno było mi określić czy to reklama konkretnego produktu, czy pewnej kampanii społecznej. Zdziwienie moje było bardzo pozytywne.

Niezwykła strona


Klikam... otworzyła się różowa strona, jednak treść na niej zawarta okazała się dużo ważniejsza niż sam kolor oprawy graficznej. Serwis dla przyszłych i obecnych mam jest, moim zdaniem, strzałem w dziesiątkę.

Na witrynie Falvit Mama kobiety mogą znaleźć wszystko co je interesuje odnośnie ciąży, zdrowego żywienia się, odpowiedniego trybu życia oraz wszelkich ważnych spraw, jakim powinny się przyjrzeć mamy.

Jednakże, autorzy portalu nie ograniczają się do porad dla konkretnej grupy społecznej. Serwis ma wymiar edukacyjny. Możemy na nim znaleźć krótki filmik, który demonstruje tak pożądane zachowania, jak: ustępowanie miejsca kobietom ciężarnym, czy niezastawianie miejsc parkingowych. W dodatku wszystko w dowcipnej i przyjaznej formie.

A jednak reklama


Przy całym wymiarze społecznościowym portalu dla mam, jest on także reklamą suplementu diety dla mam - Falvit mama. Czy to znaczy, że weszliśmy w nowy wymiar marketingu? Mam nadzieję, że takie zachowania będą powtarzane przez innych producentów. Ta strona pokazuje, że można zbudować serwis, który doradza w danej sytuacji, pomaga, a nawet zrzesza, a jednocześnie możemy polecić produkt adresowany właśnie do tej grupy społecznej. Czy to nie jest dużo bardziej przyjazna forma reklamy niż głupkowate spoty telewizyjne?

Nowa jakość


Warto wzorować się na firmie Falvit, ponieważ jej przykład udowadnia, że można prowadzić biznes i jednocześnie zrobić coś dobrego. Trzeba jeszcze dodać, że na stronie internetowej falvitmama.pl znajduje się bardzo dużo wartościowych treści w stosunkowo ładnej, przyjaznej i co ważne - czytelnej, oprawie graficznej. Jednocześnie, stosunkowo mało treści reklamowych nachalnie atakujących naszą przeglądarkę. Wszystko w miły i subtelny sposób. Oceniając systemem szkolnym, jak dla mnie piątka z plusem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.