Facebook Google+ Twitter

Odpoczynek na plaży w Warszawie. Gdzie, kiedy i za ile?

Pogoda rozpieszcza, a Ty jesteś skazany na spędzenie wakacji w Warszawie? Urlop dopiero za miesiąc, a Twoje ciało już łaknie promieni słońca? Poniżej przedstawiam kilka propozycji miejsc, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku.

La Playa w Warszawie. / Fot. www.laplaya.plNa Szczęśliwicach ponownie otwarto kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy. Jak informuje Urząd Dzielnicy Ochota, swą powierzchnią obejmuje on około 5.400 m² terenów zielonych oraz ponad 3000 m² plaży.

Świeżo wyremontowane kąpielisko zostało wyposażone w basen rekreacyjny, sportowy oraz brodzik dla dzieci. Znajduje się tam także zaplecze gastronomiczne, a planowane jest otwarcie wypożyczalni sprzętu plażowego.

Opłata pobierana jest za pobyt całodniowy, bilety normalne kosztują 15, a ulgowe 8 zł.
Obiekt znajduje się przy ulicy Bitwy Warszawskiej 15/17.

Mieszkańcy Woli i okolic mogą spędzić upalny dzień w Parku Wodnym Moczydło. Miłośnicy sportów wodnych ucieszą się z basenu olimpijskiego oraz tego nieregularnego. Pozostałym oferuje się boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki oraz 4 boiska do tak zwanej plażówki. Spragnieni adrenaliny mają możliwość oddania skoku na bungee. Rodzice nie muszą martwić się o zajęcie dla swoich pociech, ponieważ stworzony został dla nich brodzik oraz plac zabaw, a teren parku jest monitorowany i patrolowany przez ochroniarzy.

Ania Lipińska, studentka AWF, założyła event na stronie www.facebook.com, zapraszając na wypad "na Moczydło" swoich znajomych, wielbicieli sportu i letniego wypoczynku. W sumie wybraliśmy się tam grupą około 15 osób. To świetne miejsce na spędzanie wolnego czasu - mówi Ania.

Ceny wejść i karnetów dostępne są na stronie internetowej parku. Dojazd autobusami 155,167, 171, 190, 410, 422, 501,507, 520, 523

Wybrane dla Ciebie:


Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.