Facebook Google+ Twitter

Odpowiadam na zarzuty Jarosława Kaczyńskiego o dezercję

Dwudziestego dziewiątego września bieżącego roku, podczas spotkania w Bolesławcu z członkami swojej partii i ze swoimi sympatykami, Jarosław Kaczyński stwierdził,

iż wszyscy ci, którzy odeszli z Prawa i Sprawiedliwości są dezerterami. „A wiadomo, co robi się z dezerterami podczas wojny” - dodał prezes PiS-u.
Zainteresowanych tym tematem zachęcam do skorzystania z poniższego linku, pod którym mieści się artykuł zatytułowany „Katastrofa. Kaczyński w Bolesławcu”:

http://www.istotne.pl/a9466.php

Szanowni Czytelnicy,
informuję, iż byłem kandydatem na posła z list partii Polska Jest Najważniejsza w okręgu nr 3 (Wrocław i okolice) podczas ostatnich wyborów parlamentarnych w październiku 2011 roku. Wcześniej byłem członkiem wrocławskiej struktury partii Prawo
i Sprawiedliwość.
Tak więc Jarosław Kaczyński ogłosił wyrok w mojej sprawie: jestem dezerterem!
Pierwszego października bieżącego roku odniosłem się pisemnie do zarzutów prezesa PiS-u pod moim adresem. Zachęcam Państwa do skorzystania z poniższego linku, by zapoznać się z moją repliką na słowa, które wypowiedział pan Prezes.

http://www.zbigniewstefanik.salon24.pl/537869,jaroslaw-kaczynski-oglosil-wyrok-jestem-dezerterem


***

Nieopublikowane w serwisie Wiadomości24 teksty publicystyczne mojego autorstwa, znajdą Państwo na moim blogu, pod adresem http://www.zbigniew-stefanik.blog.pl/ oraz na portalu Salon24, na stronie http://www.zbigniewstefanik.salon24.pl/. Serdecznie zapraszam do ich lektury i merytorycznej dyskusji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.