Facebook Google+ Twitter

Odpowiednia dieta kluczem do potencji

- Hindus Nanu Ram Jogi po raz 21 został ojcem – informuje Dziennik na swoich internetowych stronach. Nie liczba potomków jest tutaj jednak najbardziej zadziwiająca, lecz wiek pana Jogi.

Okazuje się, że 90 lat to dla jurnego hindusa dobry wiek, by spłodzić dziecko. Pikanterii dodaje fakt, że owego czynu dokonał on ze swoją byłą synową, a obecną żoną. Kiedy 10 lat temu zmarł jego najstarszy syn, Jogi za swoją 4 żonę obrał wdowę po własnym synu. Wyliczając liczbę potomstwa czyni to ze szczególną starannością, gdyż przy takim pułapie o błąd nie trudno. Statystyki wskazują jednak na 12 synów i 9 córek – w tym dziewiąta urodzona przed dwoma tygodniami.

Cudowny potencjał, Jogi planuje wykorzystywać jeszcze przez wiele długich lat. O żadnym zaprzestaniu nie może być mowy. „Dziennik” przytacza słowa Nanu Ram Jogi: - Chcę mieć więcej dzieci. Będę żył kolejne dekady i przynajmniej do setnych urodzin starał się o kolejne dzieci. Wtedy, w drodze wyjątku, może nadejdzie czas odstawić karabin.

Hinduski farmer nie kryje w czym tkwią jego siły witalne, przejawiające się w niezwykłej kondycji seksualnej. - Jem wszystkie rodzaje mięsa: królicze, owcze, drób i dzikie zwierzęta – zdradza Jogi. Na swój wikt staruszek samodzielnie poluje niemalże każdego dnia i zajada się nim w dużych ilościach. Pewnie wielu mężczyzn może pozazdrościć panu Nanu Ram Jogi. A może zamiast tego warto potraktować to jako osobisty drogowskaz do udanego życia intymnego?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.