Facebook Google+ Twitter

Odpowiedzą za pobicie pasażera

Agencja Skorpion poniesie finansową karę za pobicie pasażera jadącego bez biletu przez jednego z ochroniarzy korporacji. Winny zdarzenia został natomiast zwolniony.

Oświadczenie w sprawie kary nałożonej na agencję. / Fot. Screen ze strony ZTM-uDo zdarzenia doszło 19 września tuż przed północą. Za jazdę bez biletu młody chłopak został spisany na przystanku Metro Centrum. Kontrolerowi towarzyszyło czterech ochroniarzy. Po odejściu gapowicza jeden z nich podbiegł do niego i kopnął go w plecy. Chłopak prawie spadł ze schodów. Po zajściu wziął nogi za pas. Trójka ochroniarzy zaczęła wulgarnie do niego krzyczeć.

Jednak, jak zaznaczyło "Życie Warszawy", ZTM może nałożyć karę jedynie 500 złotych. Kwota wydaje się śmieszna w porównaniu do kilku milionów złotych, które ZTM płaci agencji. Nie wiadomo jednak, jak dużą sumę będzie musiała zapłacić firma Skorpion.


Więcej:
Kara za brak biletu: kopniaki i wyzwiska
Agencja poniesie konsekwencje

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Skandal tylko zwolniony ochroniarz cała firma powinna być dobrze skontrolowana kogo zatrudnia.Gangsterskie metody i chamstwo to cały kunszt ochroniarzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kontroler z czterema ochroniarzami???????????
Przy trójce kolesiów po fachu jednemu z czwórki zabrakło ochroniarza do pilnowania nogi, aby za mocno nie podskakiwała?????
To żywy przykład skutków argumentu siły zamiast siły argumentu i paradoksalnie to jeszcze nazywa się ochroną.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.