Facebook Google+ Twitter

Odsłonięcie Pomnika Stefana Jaracza w Starych Żukowicach

22 czerwca w Starych Żukowicach (gmina Lisia Góra w Małopolsce) odsłonięto pomnik Stefana Jaracza. Stanął on w miejscu gdzie znajdował się dom, w którym urodził się polski aktor teatralny i filmowy, pisarz, publicysta; założyciel warszawskiego teatru Ateneum.

1 z 50 Następne zdjęcie
Zdjęcie: fot. Tomasz Łakoma
fot. Tomasz Łakoma

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

ola
  • ola
  • 28.06.2012 17:54

takich jak Jaracz jest wiecej - odrobine zapomnianych, a szkoda....

Komentarz został ukrytyrozwiń
eleonora
  • eleonora
  • 25.06.2012 08:13

Bardzo ten pomnik był potrzebny, gratuluje organizatorom, Panu Wójtowi, Dyrektorowi i wszystkim którzy się przyczynili do tego faktu. A panu Łakomie gratuluję ujęć i charakteru

Komentarz został ukrytyrozwiń
strażak
  • strażak
  • 24.06.2012 20:21

A mieszkańców dlaczego nie zaproszono ?? Trochę szkoda , że padliśmy ofiarą logistyki ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maria
  • Maria
  • 24.06.2012 17:31

Początek zrobiony - teraz pozostaje wierzyć iż za pomnikiem w Starych Żukowicach pójdą też inne pomysły kulturalne w Naszej miejscowości - tylko czy ktoś zauważy Żukowice?
Dziękuję autorowi zdjęć, choć jest jeden minus: mało tekstu ; wierzę że Pan Panie Tomku coś z tym zrobi- bo poza naciskaniem na spust coś Pan jeszcze umie ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Władku, w mediach ważna jest niezależność, ale jak z tą niezależnością bywa, to widać gołym okiem. Niezależnym jest z pewnością portal link Przekonałem się o tym, dlatego tu piszę. Niezależne jest z pewnością dziennikarstwo obywatelskie. Tomku "przybij piąchę" za zdjęcia. Jaraczowi, temu wybitnemu artyście, z pewnością należał się pomnik. Brawa dla inicjatorów upamiętnienia wybitnego Artysty w miejscu jego urodzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
inspektor
  • inspektor
  • 24.06.2012 10:09

zaproszenia nie dostałem, ale widzę że uroczystość była udana - gratuluję uporu dyrektorowi i społeczności Żukowic Starych, Tobie Tomku materiału

Komentarz został ukrytyrozwiń
Majka
  • Majka
  • 23.06.2012 20:49

Widzę ze popularne twarze były - gratuluję Panu Kucie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Władek
  • Władek
  • 23.06.2012 19:17

Dorze że Żukowice pomyślały o Jaraczu - odpowiedni człowiek a to się wziął i efekty są widoczne. Chciałoby się tylko pomarzyć o stronie www takiej typowo wiejskiej i o gazetce która będzie dla nas i o nas - bo parafialna przy nowym proboszczu tak samo jak gminna przy pani redaktor nie spełniają swojej roli.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kasia
  • Kasia
  • 23.06.2012 14:14

Dlaczego jest tak mało zdjęć tu ? Fotograf - nie obijać się mi tu ... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
gimnazjalistka
  • gimnazjalistka
  • 23.06.2012 12:29

Panie Tomku- widziałam jak pan pracował - efekty wyśmienite!! Gratuluje !!