Facebook Google+ Twitter

Odwołany występ Juliette And The Licks

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-10-26 14:37

Zapowiadany na sobotę 4 listopada koncert zespołu Juliette And The Licks został odwołany.

Zapowiadany na 4 listopada koncert w Polsce zespołu Juliette and the Licks został odwołany. Z informacji, które podała agencja Good Music, koncert grupy, której wokalistką jest słynna aktorka Juliette Lewis (m.in. "Urodzeni mordercy", "Co gryzie Gilberta Grape'a"), nie odbędzie się "w związku ze zmianą przebiegu europejskiej trasy zespołu" .

- Wszystkich fanów zespołu informujemy, że artyści obiecali przyjazd do Polski w 2007 roku - pisze agencja.

Koncert miał się odbyć w stołecznym klubie "Palladium". Zwrotu biletów można dokonać od 27 października w punktach zakupu na podstawie paragonu. Wejściówki można zwracać do końca listopada 2006.

Kilka słów o zespole


- Kocham grać, ale najbliższa memu sercu jest muzyka - powiedziała w jednym z wywiadów Juliette. Jej pierwsze próby wokalne można było usłyszeć na ścieżce dźwiękowej do thrillera "Dziwne dni" (1999), w którym zagrała wokalistkę. W 2003 r. zakłada zespół Juliette and the Licks. Szybko okazała się, że jest nie tylko uzdolnioną wokalistką i autorką tekstów, ale przede wszystkim charyzmatyczną liderką, słynącą z porywających i żywiołowych występów. Jeszcze przed premierą debiutanckiego albumu w 2004 r., Juliette and the Licks zagrali trasę supportując m.in. Turbonegro, Social Distortion i Courtney Love z Hole. W tym samy roku Juliette pojawiła się gościnnie na płycie Prodigy „Always Outnumbered, Never Outgunned”.

W 2005 r. ukazał się ich debiutancki album pt. "You're Speaking My Language". Płyta jest udaną symbiozą punka i garage pop, słychać inspirację muzyką Patti Smith („Got Love to Kill”), Sex Pistols czy Tomem Petty’m („American Boy”).

Juliette słynie z porywających i żywiołowych występów. Ma mocny, rockowy glos. Na scenie nosi hełm Wikingów, pręży muskuły przedrzeźniając rockowych frontmanów, rzuca się w tłum, płynie na rękach publiczności. Jej jesienna europejska trasa promuje drugi album Juliette and the Licks pt. "Four On The Floor" z gościnnym udziałem Dave Grohl’a z Foo Fighters. Płyta ukazała się 2 października.
Źródło: www.pora.pl

Zespół ma na koncie dwie płyty:
Four On The Flo or (2006 r.)
Juliette & The Licks -You're Speaking My Language (2005 r.)
YJuliette & The Licks -

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.