Facebook Google+ Twitter

Ofensywa Behemotha

"Nowa Ewangelia 2009" to z całą pewnością absolutny hit sceny metalowej 2009 roku. Z całą pewnością jest to także jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych na świecie.

Lider grupy Behemoth Adam Darski podczas rozprawy w Sądzie Okręgowym w Gdańsku, 11 bm. Adam Darski oskarża o zniesławienie Ryszarda Nowaka, szefa Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami. / Fot. PAP/Adam WarżawaBiałystok jest pierwszym przystankiem na trasie "Nowej Ewangelii 2009". To właśnie w tym miejscu 24. września Behemoth zaczyna trasę, podczas której promować będzie swój najnowszy album "Evangelion", który do sprzedaży trafił 7. sierpnia tego roku.

I bynajmniej nie jest dziełem przypadku, że właśnie w tym mieście rozpęta się prawdziwe metalowe piekło. Na trasie Behemothowi towarzyszyć będzie wywodzący się z Białegostoku Hermh. Hermh jako formacja istnieje na rynku od 1993 roku i jak do tej pory ma na swoim koncie liczne albumy (ostatni to wydany w 2008 roku „Cold+Blood+Messiah”).

Oprócz Hermh w misji ewangelizacyjnej wspierać Behemoth będą Azarath i Black River. Obydwie formacje są doskonale znane fanom metalu. Azarath to prawdziwy demon, który dzięki swej niesamowitej energii i bezwzględnej sile zyskał sobie pokaźne grono wiernych fanów. Gwiazda Azarathu błysnęła nam także w tym roku w maju, gdy na rynku pojawiło się ich najnowsze dziecko „Praise the Beast”. Black River to także doskonali rzemieślnicy metalowego fachu. Liderzy grupy - Orion i Taff - potrafią zmiażdżyć siłą swojej muzyki. Nie wolno zapominać o tym, że ich ubiegłoroczny album "Black River" był nominowany do Fryderyka za najlepszy album metalowy minionego roku.

"Nowa Ewangelia" rozpocznie swoją misję 24. września. Do szczęśliwych należą miasta, które bezpośrednio misją tą zostaną objęte. Będą to w kolejności: Bialystok, Warszawa, Lublin, Rzeszów, Kraków, Katowice, Wrocław, Łódź, Poznań, Toruń oraz Gdańsk. Emocji na trasie z całą pewnościa nie zabraknie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.