Facebook Google+ Twitter

Off Club Festival w nowej, filmowo-muzycznej formule

Rozgrzewki przedfestiwalowe stały się już żelaznym elementem najważniejszych imprez muzycznych w kraju - Off Festival odskoczył konkurencji i połączył "Barn Owl", "A Hawk and a Hawksaw" i "Tima Heckera" z graniem do filmów.

 / Fot. Tim Hecker"Barn Owl", a więc psychodeliczna i osławiona już eksperymentalna muzyka, została zestawiona z filmem Wilhelma Sasnala "Oprócz tego nie ma nic". 11 maja o godz. 19 w kinie Światowid w Katowicach rzężące gitary, ambientowe i dronowe mantry dodadzą pikanterii filmowej produkcji, jednego z najlepszych polskich artystów ostatnich dekad.

Dzień po tym wydarzeniu, "A Hawk and a Hawksaw" czyli folkowo-etniczno-alternatywni muzycy, znani już z występu na Offie, zagrają pod smutne  / Fot. A Hawkperypetie miłosnej historii w "Cieniu zapomnianych przodków". Miks ormiańskiej kinematografii i folkowej nowoczesności zapowiada się intrygująco. Pokaz dobędzie się 12 maja o godz. 19 w kinie Światowid w Katowicach.

 / Fot. plakat off club festivalWreszcie trzeci dzień Off Clubu to niezwykła propozycja zestawienia bardzo specyficznego oka filmowego Wernera Herzoga w filmie "Fata Morgana" i muzycznej, ambientowej i eksperymentalnej wrażliwości Tima Heckera. Pamiętnik z podróży po Afryce Północnej i akompaniament buzującej na niskich rejestrach wyobraźni Tima musi wypaść fenomenalnie. I znów, start 12 maja o godz. 19, również w kinie Światowid.

Od 8 marca w sprzedaży będą bilety na seanse, po 30 zł każdy.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.