Facebook Google+ Twitter

Off Festival w Mysłowicach zbliża się wielkimi krokami!

Niezdecydowanych i zainteresowanych zapraszam do subiektywnego cyklu zapowiedzi. Dwa razy w tygodniu pojawią się opisy zespołów i wydarzeń, których nie powinno się podczas trzeciej edycji festiwalu przegapić.

Muzyk Myslovitz i dyrektor festiwalu - Artur Rojek. / Fot. PAP/Andrzej GrygielMysłowicki Off rozciągnął się (jak większość tegorocznych festiwali) w czasie, a nawet w przestrzeni. Nie dość, że emocje będą trwały cztery dni, to jeszcze najbardziej wytrwałych z wytrwałych uczestników czekają spacery w przestrzeni miejskiej w poszukiwaniu kameralnych koncertów i innych przejawów artystycznej działalności.

Poza Park Słupna warto będzie zapuścić się chociażby do magazynu przy Portowej, gdzie przez całą dobę oglądać będzie można grindhouse'owy set filmowy. W przestrzeni miejskiej, jak co roku, zakwitnie na szarych ścianach kolejny mural autorstwa wybitnego polskiego artysty. W ślady Edwarda Dwurnika i Wilhelma Sasnala pójdzie tym razem Agata Bogacka.

Do artystycznych manifestacji doliczyć należy także koncert Roberta Kuśmirowskiego, rzeźbiarza i artysty nazywanego "manipulatorem rzeczywistości", który przy ul. Portowej zagra specjalny koncert. Królowała w tych dniach będzie jednak muzyka. Program festiwalu przedstawia się następująco:

Logo festiwalu. / Fot. Off-FestivalCzwartek, 06.08.2009

Kościół Ewangelicki

00:30-02:00
El Perro Del Mar
23:30-00:00
Ballady i Romanse

Miejskie Centrum Kultury - OFF Festival Club

17:30-18:00
Pawilon
19:45-20:30
Paristetris
18:30-19:15
The Complainer & The Complainers
21:30-23:00
These New Puritans

Zobacz także:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 09.07.2009 07:45

Super !

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Dwa razy w tygodniu pojawią się opisy zespołów i wydarzeń, których nie powinno się podczas trzeciej edycji festiwalu przegapić. " +5 za ciekawy pomysł i informacje przed planowaną imprezą : )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.