Facebook Google+ Twitter

Off Festival zimuje w klubach - Dat Politics w Warszawie

Już 2 grudnia pierwsza pofestiwalowa (albo zapowiadająca wydarzenia w 2013 roku) edycja klubowego Off Festivalu. W tej odsłonie królowało będzie elektro, i to od razu w legendarnej wersji Dat Politics.

 / Fot. plakatUchodzą co najmniej za legendę elektroniki w takim wydaniu, jakiego lubimy słuchać obecnie: prostej, dość agresywnej, zdecydowanie zmuszającej do fizycznej aktywności. Według niektórych uchodzą wręcz za "najważniejszy na planecie zespół elektroniczny" (tak reklamowali ich organizatorzy festiwalu Exit).

Tak czy inaczej, wszystkie mniej lub bardziej wydumane łatki przypinane temu zespołowi z Lille skłaniają co najmniej do rozważenia zimowej oferty Cafe Kulturalnej - tym bardziej, że ten ekstatyczny skład słynie z koncertów emitujących energię godną koktajli Mołotowa i innych wybuchowych substancji. Mają w tym ponad 12-letnią wprawę, okraszoną imponującą ilością dziesięciu wydanych albumów (w tym dla nie mniej legendarnej Sub Rosy) i kilka niedawnych koncertów, znów owianych tajemniczo-ekstatyczną atmosferą.

Ich rebeliancki eklektyzm w produkowaniu elektronicznych dźwięków zaspokoi zarówno fanów popu, jak i punkowego, nastroszonego grania w stylu Atari Teenage Riot. Tym bardziej, że wydają się być w lepszej formie, niż niemiecka legenda zdigitalizowanego hardcore'u.Zapraszamy do zbiorowych pląsów, mało co tak pomaga w ciemne grudniowe wieczory.

Koncert Dat Politics już 2 grudnia w klubie Cafe Kulturalna na Placu Defilad w Warszawie. Bilety już do nabycia w Ticketpro.
Jednym z takich miast, do których należy dotrzeć jest Piza

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.