Facebook Google+ Twitter

Off-roadowy listopad

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-23 13:59

Listopad to już końcówka off-roadowego sezonu. Nie znaczy to, że nic się nie dzieje. Wręcz przeciwnie. Na ten miesiąc zaplanowano wiele imprez dla miłośników jazdy w terenie. Pod patronatem firmy 4x4 Terenowiec odbędą się aż trzy rajdy.

Krakowska firma 4x4 Terenowiec specjalizuje się w sprzedaży wyposażenia do pojazdów specjalnych. Można u nich kupić i zainstalować oświetlenie, wyciągarki i wiele innych akcesoriów. Z ich usług korzystają m.in. strażacy, policjanci, pogotowie energetyczne czy wodne, a nawet wojsko.
Oferta Terenowca jest skierowana także do miłośników jazdy w terenie. Wyciągarki, liny, czy oświetlenie LED to akcesoria, które sprawdzają się doskonale także w autach terenowych. Również w tych przeznaczonych do sportu.
- Off-road to dla nas coś więcej niż rynek sprzedaży. To także wielki poligon doświadczalny dla naszych produktów. Widzimy wyciągarki PowerWinch i Superwinch zamontowane w wyczynowych terenówkach, widzimy jak się spisują w takich ekstremalnych warunkach, podczas ostrej, sportowej rywalizacji. Poza tym to także styl życia. Imponują nam Ci zawodnicy, którzy walczą z przeszkodami, ze swoimi słabościami, z ograniczeniami sprzętu. I doskonale się czujemy w ich towarzystwie, udziela nam się ta wspaniała atmosfera – wyjaśnia Jacek Korzeniowski z firmy 4x4 Terenowiec.
Dlatego właśnie krakowska firma angażuje się w polski off-road. W sezonie 2014 4x4 Terenowiec był obecny na wielu imprezach, a rok jeszcze się nie skończył. W listopadzie logo Terenowca będzie można zobaczyć jeszcze na trzech rajdach.
W pierwszy weekend listopada odbędą się równocześnie dwie imprezy pod szyldem 4x4 Terenowiec. Z Ostrowca Świętokrzyskiego wystartuje Katownia 2014 – przeprawowa impreza pieczątkowa, która odbędzie się w świętokrzyskich lasach, kamieniołomach i piaskowniach.
W ten sam weekend, 7-8 listopada, w Górach Sowich odbędzie się jesienna edycja Wyczynowych Mistrzostw Off-Road. To również impreza przeprawowa przeznaczona i dla profesjonalistów i dla amatorów.
Tydzień później, 14-15 listopada odbędą się Zachodniopomorskie Mistrzostwa Off-Road. Rajd z bazą w Bobolicach odbędzie się na bagnistych i błotnistych terenach, które miłośnikom off-roadu są doskonale znane.
Obecność firmy 4x4 Terenowiec na tych rajdach oznacza atrakcyjne nagrody dla najlepszych załóg, a także możliwość konsultacji z ekspertami.
(Kuba Kozal)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.