Facebook Google+ Twitter

Ofiary ataku zimy w Łodzi

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2008-11-24 10:49

Wystarczyło trochę śniegu, który zaczął padać w piątek wieczorem, i na ulicach zrobiło się niebezpiecznie. W sobotę doszło aż do 60 wypadków i stłuczek.

 / Fot. Express IlustrowanyDziewięć osób, w tym troje dzieci (z których najmłodsze miało roczek), zostało poszkodowanych w wypadku, do jakiego doszło w sobotę na ul. Brzezińskiej, tuż przy granicy Łodzi. Przed godziną 14 zderzyły się tam czołowo renault i honda. Hondą wracała do domu w Wyszkowie z zakupów w Łodzi rodzina państwa Ch. z 27-letnią znajomą Moniką M. Samochód prowadził 45-letni Krzysztof Ch. Autem, oprócz niego i znajomej, podróżowali jeszcze 16-letni Dominika i Piotrek oraz 39-letnia Grażyna Ch.

Na zakręcie, w nieustalonych jeszcze okolicznościach, auto zderzyło się czołowo z renault, prowadzonym przez 23-letniego Piotra M. Podróżowała z nim żona, roczny Mateuszek oraz 50-letnia Krystyna K.
- Usłyszałem huk i zgrzyt gniecionej blachy, a potem krzyki i płacz dzieci - mówił po zdarzeniu jeden z mieszkających w pobliżu mężczyzn.

Natychmiast wezwano pogotowie. Ktoś z lżej rannych powiadomił też rodzinę Moniki M.
- Boże, takie nieszczęście! Synowa pojechała tylko na zakupy. Całe szczęście, że dziecko zostało w domu - mówiła wstrząśnięta teściowa kobiety, Wanda Marat.

Obaj kierowcy (jeden z urazem kolana i ręki, drugi z obrzękiem oczodołu) trafili do szpitala w Pabianicach. 16-latki - Dominika i Piotrek - oraz roczny Mateuszek zostali odwiezieni do szpitala im. Konopnickiej. Najbardziej ucierpiała pasażerka renault, 50-letnia pani Krystyna. Z urazem głowy, złamaniem twarzoczaszki i kości skroni oraz przebitym przez żebro płucem trafiła do szpitala im. Kopernika.

Policja przypuszcza, że albo jedno z aut wpadło w poślizg, albo któryś z kierowców próbował wyprzedzać jadący przed nim samochód.

(mgr) Express Ilustrowany

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.