Facebook Google+ Twitter

Oficer WP oddał mocz na podłogę w Muzeum Powstania Warszawskiego

Jak podaje portal wpolityce.pl, w czwartek po południu w Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie oficer Wojska Polskiego oddał mocz na podłogę. Został zatrzymany przez policję i składa zeznania.

Muzeum Powstania Warszawskiego / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Muzeum_Powstania_Warszawskiego, sfu, licencja CC 3.0Jak zawiadamiają reporterzy portalu wpolityce.pl, około godziny 15, ponad 30-letni oficer Wojska Polskiego, ubrany po cywilnemu, nasikał na podłogę sali w Muzeum. Według świadków, na których powołują się dziennikarze, mężczyzna miał krzyczeć, że "nienawidzi Lecha Kaczyńskiego".

Pracownik naukowy Muzeum Maciej Podbielkowski poinfomował, że osobnik został zatrzymany przez muzealnych przewodników, którzy zawiadomili policję.
Obecnie składa zeznania w Komendzie na ul. Żytniej.

Czytelnicy wpolityce.pl komentujący powyższą wiadomość, nie kryją oburzenia.
Uważają, że takiego zachowania przyczyniły się media niesympatyzujące z PiS-em i nie wspierające śp. Lecha Kaczyńskiego.

"Prorządowi agitatorzy już uprawiają narrację, że morderstwo dokonane przez R. Cybę, to wynik kampanii nienawiści prowadzonej przez PIS. Rzeczywistość jest taka własnie, że nachalna agitacja w wojsku i nie tylko prowadzi do takich zachowań. Swoją drogą, chyba za komuny, kiedy to "nie matura, lecz chęć szczera..." takich kompromitujących zachowań nie było" - czytamy w jednym z komentarzy.

wpolityce.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (52):

Sortuj komentarze:

Oficerowa
 • Oficerowa
 • 21.12.2011 21:45

Oj, widziałam ja już w życiu niejedno z udziałem oficerów! Więcej było wtedy prostaczków /mówię o LWP/ ,niż prawdziwych oficerów. Nawet ci wykształceni /WAT, WAM, WAP /stawali się takimi jak plebejska większość. Raziło mnie wiele; sposób zachowania się przy stole, kultura osobista, traktowanie żon i w ogóle kobiet. Ale najbardziej raziło mnie bluzganie ... Tego nie dało się znieść. W towarzystwie innym niż wojskowym, czuli się zagubieni, zakompleksieni.Te płaskie żarty przyprawiały o mdłości. No, ale w domu swoim byli bardzo rycerscy...Słychać ich było z dużej odległości! Nie będę pieać o poligonach. Dodam tylko,że moja znajoma -pracownica cywilna- do dziś mówi" Każda sosna byla ich..." Ten od oddania moczu -to zdecydowanie musi być z wcześniejszych lat. Teraz takich plew wydaje mi sieże nie ma.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan R
 • Jan R
 • 26.11.2011 10:02

To pewnie był był miłośnik Marksizmu i Leninizmu .....obecnie członek Platformy Obywatelskiej !

Komentarz został ukrytyrozwiń
fred
 • fred
 • 25.11.2011 21:56

@ Ryba ale upolityczniać sikanie to już sprawa wagi państwowej , należy powołać komisję śledczą!

Komentarz został ukrytyrozwiń
fred
 • fred
 • 25.11.2011 21:53

@ Ryba , odnoszę nieodparte wrażenie ,że wszyscy sikają bez względu na barwy polityczne

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Ryba
 • Jan Ryba
 • 25.11.2011 21:42

@Barbara Romer Kukulska -- gdyby ktoś przypadkiem nie daj Boże z PiSu , załatwił się w miejscu publicznym - wtedy to dopiero był by dym co???!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
skandalicho
 • skandalicho
 • 25.11.2011 21:24

cenzura na w24
skandal
skandal
skandal
skandal

Komentarz został ukrytyrozwiń
pisMAK
 • pisMAK
 • 25.11.2011 20:42

Czy tutaj jest dobowa zbiórka moczu ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Diureza nie jedno ma imię...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadza się Pani Jadwigo.
Albo człek chory( urologicznie- chyba takie słowo nie istnieje ) albo psychicznie - albo degenerat i pijak. TAK czy owak CAŁA sprawa nie warta takiego DYMU!! i tyle.
Brukowe zajmowanie się gupotami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W pierwszym akapicie jest zdanie "...Jak zawiadamiają reporterzy portalu wpolityce.pl, około godziny 15, ponad 30-letni oficer Wojska Polskiego,..."
- tak sformułowane zdanie sugeruje, że oficer jest człowiekiem majacym nieco powyżej 30 lat. Stąd moje dywagacje o wychowaniu młodego człowieka.

Tymczasem, z innych doniesień wynika, że jest to starszy człowiek, który ponad 30 lat był oficerem. Został więc oficerem dużo wczesniej i jego kariera wojskowa zaczęła sie w poprzednim ustroju.

Doniesienia prasowe zawierają również inne róznice.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114875,10706701,Pijany_mezczyzna_nasikal_na_sciane_w_Muzeum_Powstania.html
"Pijany starszy mężczyzna wszedł na ekspozycję po to, by... oddać mocz na ścianę Muzeum Powstania Warszawskiego przy Hali pod Liberatorem."
STARSZY...NA ŚCIANĘ MUZEUM...(podkreslenie moje)

http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105226,10706701,Pijany_mezczyzna_nasikal_na_sciane_w_Muzeum_Powstania.html
"Pijany starszy mężczyzna wszedł na ekspozycję po to, by... oddać mocz na ścianę ..."
PIJANY,STARSZY (podkr.moje)

http://bombardier.nowyekran.pl/post/41612,polski-oficer-naszczal-na-podloge-w-muzeum-powstania-warszawskiego
"Polski oficer naszczał na podłogę w Muzeum Powstania Warszawskiego..."


http://wirtualnapolonia.com/2011/11/24/oficer-wp-nasikal-na-podloge-w-muzeum-powstania-warszawskiego-przemysl-pogardy-przynosi-owoce/
"Oto dzieci III RP i jej mediów znowu w akcji. Jak ustalili nasi reporterzy dziś, w czwartek około godziny 15.00 w Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie oficer Wojska Polskiego, choć po cywilnemu, nasikał na podłogę w sali Muzeum. Według relacji naocznych świadków, młody, ponad 30-letni mężczyzna zapytany o powód swojego zachowania, wykrzykiwał:..."
MŁODY, PONAD 30-LETNI, NA PODŁOGĘ (podkreslenie moje)

Różnice zasadnicze, wynikające z mało precyzyjnego posługiwania się językiem polskim. Wszystko razem bardzo smutne, a my sobie do gardeł skaczemy pod notatką, która skonstruowana została na podstawie rózniących się od siebie zasadniczo doniesień dziennikarzy zawodowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.