Facebook Google+ Twitter

"Oficerowie” czyli powtórka z sukcesu

"Oficerowie”, czyli druga część "Oficera", jest najciekawszą i najbardziej oczekiwaną propozycją jesiennej ramówki TVP. Pierwsza część trylogii okazała się hitem. Jak będzie tym razem?

Za sukcesem poprzedniej części stał skomplikowany i zagadkowy scenariusz. Jak będzie tym razem?
Producent jak i scenarzysta mówią, że historia będzie jeszcze bardziej skomplikowana i bogatsza w brawurowe akcje. Film ma większy budżet niż jego poprzednik. Autorom należą się wielkie gratulacje za stworzenie multimedialnej otoczki do produkcji. Na stronie www.oficerowie.itvp.pl można obejrzeć (za opłatą) archiwalne odcinki „Oficera”, a na początku każdego tygodnia, cztery dni przed premierą w telewizji będzie można ściągnąć nie emitowany jeszcze odcinek i obejrzeć go na własnym komputerze.
Jednak to nie koniec niespodzianek dla internatów. Dla iTVP wyprodukowano dodatkowy czternasty odcinek, w którym widz sam może wybrać alternatywne zakończenie. Atrakcją będą także wideoblogi bohaterów jak i możliwość z nimi chatowania.
Jedną z głównych ról gra Cezary Pazura, który wcielił się w postać policjanta - alkoholika. Wśród fanów wzbudza wielkie kontrowersje. Znany głównie z.„13 Posterunku” gdzie grał głupkowatego posterunkowego, teraz wciela się w role faceta bezkompromisowego, uczciwego, ale z problemami. Wśród fanów aktora mało jest tych, którzy pamiętają jego początki np. dramat wojenny "Pierścionek z orłem w koronie" w reżyserii Andrzeja Wajdy.
W materiale filmowym pokazującym kulisy tworzenia serialu można odnaleźć wypowiedz Cezarego Pazury:
- Myślę, że mogę sobie wyobrazić, jak to jest, jak mnie zostawia żona - to samo przeżywa Sznajder. Dokładnie wiem, co to znaczy być samotnym. To samo przeżywa Sznajder. Dokładnie wiem, co to znaczy być zdradzonym przez przyjaciół. To też przeżywa Sznajder. Dokładnie wiem, jak zachować tajemnicę i to też przeżywa Sznajder. I wiem, co to znaczy poświęcić się dla pracy. I to też przeżywa Sznajder.
Słowa Pazury przekonują, że postać Sznajdera jest trudną i poradzić z nią może sobie tylko doświadczony i świetny aktor, którym bez wątpienia jest Cezary Pazura. Trochę zaskakująca jest decyzja reżysera Macieja Dejczera powierzenia jednej z głównych ról kobiecych nieznanej Katarzynie Cynce. Gra policyjną psycholożkę.
W filie zagrają Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński i Borys Szyc znani z poprzedniej części. Nie będą jednak odgrywać większej roli.
Serial rusza 24 września w TVP2 o godzinie 20.00. Zapowiadana jest także trzecia część trylogii pod roboczym tytułem „Trzeci Oficer”. Zdjęcia planowane są na wiosnę a premiera jesienią 2007 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

witam i pozdrawiam zachęcajac do śledzenia własnych kometarzy pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ostrożnie z "psycholożką". Taki wyraz może zostać uznany za obraźliwy (wystarczy wpisać do wyszukiwary i wszystko jasne). Poza tym uważam, że filmem "Nienasycenie" C. Pazura udowodnił, że jest obecnie najgorszym polskim aktorem. Zagrał tam 3 role, jedna gorsza od drugiej...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.