Facebook Google+ Twitter

Oficjalny klient GG na Windows Phone już jest!

Spółka GG Networks sprawiła zapewne, że użytkownicy telefonów z Windowsem rozpromienili się, jak słoneczko w logo komunikatora GG. Wersja na Linuksa jest już w drodze.

GG czyli dawne Gadu-Gadu dostępne również na Windows Phone. / Fot. GG Networks (materiały prasowe)Poniedziałek nie jest lubiany przez wszystkich. Po weekendzie czekają nas obowiązki, praca... Humor, przynajmniej użytkownikom smartfonów z systemem Windows Phone, stara się poprawić spółka GG Networks. Dzisiaj, do pozostałych wersji beta komunikatora przeznaczonych na inne platformy, dołączyła bowiem wersja na system mobilny od Microsoftu.

Wydana dziś aplikacja, według zapewnień spółki GG Networks, została dobrze dostosowana do kafelkowego wyglądu Windows Phone. Powiadomienia się pokazywane w tzw. kaflu GG, który jest także skrótem do aplikacji dostępnym na ekranie domowym.

Microsoft pokazał tablety Surface. Chce przełamać dominację iPada?


Wersja komunikatora przeznaczona na system mobilny Microsoftu, stara się wpisywać w cechy Windows Phone - postawiono przede wszystkim na prostotę. Wydaje się, że komunikator dostał jedynie najpotrzebniejsze opcje. Zaprezentowane wydanie nie jest tak rozbudowane jak np. wersja na Androida, która posiada niemal wszystkie opcje dostępne na dotychczas jedynej, desktopowej wersji komunikatora przeznaczonej dla systemów z rodziny Windows.

Profil autora na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.